reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Czy Wam też się tak chce pić? Mi non stop. Wstawiłam sobie taki ogromny baniaczek wody do lodówki, wciskam tam limonki i przez dobę taki baniaczek idzie. Nie wiem ile tam jest litrów ale trochę na pewno, pewnie z 4. Czuje się jakbym miała permanentnego kaca [emoji6]
 
Czy Wam też się tak chce pić? Mi non stop. Wstawiłam sobie taki ogromny baniaczek wody do lodówki, wciskam tam limonki i przez dobę taki baniaczek idzie. Nie wiem ile tam jest litrów ale trochę na pewno, pewnie z 4. Czuje się jakbym miała permanentnego kaca [emoji6]
O tak wszyscy się śmieja ze chodzę ciągle na kacu takie mam pragnienie a później pęcherz daje się we wznaki 😂😂
 
Czy Wam też się tak chce pić? Mi non stop. Wstawiłam sobie taki ogromny baniaczek wody do lodówki, wciskam tam limonki i przez dobę taki baniaczek idzie. Nie wiem ile tam jest litrów ale trochę na pewno, pewnie z 4. Czuje się jakbym miała permanentnego kaca [emoji6]
Jakbym o sobie czytała tylko że ja pije 2l coli 😱 i 2l wody i jakoś nie zauważyłam abym częściej chodziła do wc
 
reklama
Do góry