reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ogólnie ośmioro nas było niestety drugiego brata straciliśmy w wieku 22lat a drugi brat najstarszy 35lat dalej siostry 34 33 32ja 31 24 21 także mamuśka miała co robić przy Nas 😊 ale święta każde są magiczne jak wszyscy się spotkamy 😍
O matko. Ale super. Rok po roku. Podziwiam mamę. Pełen szacunek.

No to faktycznie niefajne zachowanie. Wiesz u mnie mama się tak zachowuje mnie zawsze się czepia itd a obcemu to by nerkę oddała także znam ten typ 🤣w szkole zawsze słyszałam jaką mam super mame a nikt nie wiedział jaka toksyczna jest w domu🤦
A czemu piszesz o mojej mamie? Skąd ja znasz? 😂😂😂
 
reklama
Ogólnie ośmioro nas było niestety drugiego brata straciliśmy w wieku 22lat a drugi brat najstarszy 35lat dalej siostry 34 33 32ja 31 24 21 także mamuśka miała co robić przy Nas 😊 ale święta każde są magiczne jak wszyscy się spotkamy 😍
Cudna rodzina 😁 moja koleżanka ma 5 sióstr i trzech braci i każde z nich inny zawód wybrało i zawsze mi mówiła że przy jakiejś budowie czy szyciu ma kogoś bo rodzina😁a przy świętach to zawsze się śmiała że pół wesela robią 🤣
 
Pije herbatę bo uwielbiam no nie dajmy się zwariowac
Ja również piję czarną herbatę, staram się tylko pilnować, żeby nie była mocna. Codziennie 2 filiżanki. Podobnie z kawą. Pytałam moją gin i powiedziała, że nie ma przeciwskazań przy takiej ilości. Zabroniła pić tylko zieloną.
Wcześniej była mowa o owocach morza - również jem, tylko pilnuję, żeby nie były surowe. Mają dużo witamin i minerałów, zwłaszcza krewetki i są nawet polecane, jako wartościowe dla kobiet w ciąży
 
Ten facet jest dobrym człowiekiem. I to jest dziwne bo jak trzeba zawsze komuś pomoże, nikomu obcemu nic nie przytyka. Lubią się z moim mężem, często razem jakiś mecz oglądają. Nie obgaduje innych. A własnej zony się czepia jak głupi. Obiecał jej wtedy ze jak schudnie to jej zapłaci (dość pokaźna suma). Dziewczyna się zawzięła i schudła ale znów coś nadrobiła, nie wszystko. Moim zdaniem zle nie wyglada, jest wysoka, obecnie nogi szczupłe. Brzuch ma jaki ma a wiadomo ze jak się dobrze zje na imprezie to tez brzuch robi się większy i wtedy słyszy przytyki przy innych 😟 ma nawyk brania jakiejs poduszki z narożnika i kładzie na brzuch i tak siedzi. Albo własna kurtka ze niby jej zimno i się przykrywa. No chore.
Ja również piję czarną herbatę, staram się tylko pilnować, żeby nie była mocna. Codziennie 2 filiżanki. Podobnie z kawą. Pytałam moją gin i powiedziała, że nie ma przeciwskazań przy takiej ilości. Zabroniła pić tylko zieloną.
Wcześniej była mowa o owocach morza - również jem, tylko pilnuję, żeby nie były surowe. Mają dużo witamin i minerałów, zwłaszcza krewetki i są nawet polecane, jako wartościowe dla kobiet w ciąży
Oczywiście że można wiadomo nie mocna i nie zielona tak samo jak mówisz 0woce morza byleby nie surowesa typowo rzeczy których nie można które można tylko np z umiarem.
 
Takim ludziom to nie wiem co pomoże. Mają się za niewiadomo co i takie dobijanie innych ich dowartościowuje.
Wiecie co, ja to mam podły charakter...mi jakby coś takiego powiedział przy ludziach to bym go poklepała po rozporku i powiedziała, że ja też brałam co innego. Nie wiem kto by się bardziej przy znajomych wstydził.
 
Naprawdę jakbym o swojej czytała. Tak mi zazdrościli a w domu czasami była jaka była. Nie biła nas ani nic ale toksyczny człowiek. Obcym to by we wszystkim pomogła. Temat rzeka
U mnie też i zawsze każdy sobie super radzi a ja nie a żeby ją poprosić żeby mi się dzieckiem zajęła to o matko bo ona czasu nie ma a jak ma wolne to woli do koleżanek do pracy jechać i tak wygląda dlatego nawet jej nie mówię że mam lekarza czy coś. Szkoda moich nerwów potem
 
reklama
Do góry