reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny czy to pozytyw? moim zdaniwm tak to czemu test z wczoraj rana pozytyw a dzis beta <1.2 macie moze jakas wiedze czemu tak sie dzieje? test robiony vardzo szybko bo mniej wieecej 6 dni po owu
 

Załączniki

  • received_679020672761032.jpeg
    received_679020672761032.jpeg
    15,7 KB · Wyświetleń: 82
reklama
Witam was późnym wieczorem 😀.
Dziś naszło mnie na sałatke jarzynowa, więc sobie zrobiłam i dużo zjadłam. 🙈 Nie mogę tu czytać o jedzeniu bo mi zaraz ochota przychodzi.

Jutro mam komunię, wbijalam się w sukienki i stwierdzam że wyglądam jak klucha. Najgorzej że mi idzie też w biodra. Tylko 2,5 kg więcej a już widać. Jednak jestem niska.. więc to pewnie dlatego. Mój mąż mówi że teraz mam się tym nie przejmować, po ciąży wrócę do formy. Kurcze nawet miło mi się zrobiło jak tak powiedział.

Ja mam w poniedziałek omówienie pappy z genetykiem. I dzień badań w końcu idę na krzywa cukrową 🙉.
 
Dziewczyny ze zrezygnowalyście całkowicie z herbaty? Ja piję codziennie czarna ale nie ciemną bo nie lubię. Nie wiem co mogłabym pić ciepłego...jak tak czytam czasem to czarna nie, zielona nie, owocowa Boże broń...nie wiem, co pić?

Wróciłam do picia herbaty, ciemnej nawet. Nie wiem ile, hm.. Z kilka kubków dziennie. Wcześniej na nią patrzeć nie mogłam, teraz mdłości ustępują to mogę pić, uff.
W pierwszej ciąży tak bardzo się przejmowałam, że z gazowanej wody przeszłam na nielubianą niegazowaną. Teraz oprócz herbaty wchodzi też Pepsi. Co zrobić, jak po wodzie mi niedobrze... Ewentualnie kakao lub samo zimne mleko piję.


Ogólnie ośmioro nas było niestety drugiego brata straciliśmy w wieku 22lat a drugi brat najstarszy 35lat dalej siostry 34 33 32ja 31 24 21 także mamuśka miała co robić przy Nas 😊 ale święta każde są magiczne jak wszyscy się spotkamy 😍

Boziu, jak cudnie. 🥰



Spokojnej niedzieli dziewczyny.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a u mnie wczoraj doszło do nieprzyjemnej sytuacji... mój pies został zaatakowany przez yorka.... 😳 nigdy bym nie pomyślała 😳 w każdym razie gdy go chciałam ratować i podnieść to wtedy york podskoczył i ugryzł(drapnal) mnie swoim klem w brzuch 😭 ściągnęłam spodnie i faktycznie rana jest... od razu oktanisept (nie wiem czy dobrze się to pisze) raz drugi i rana zdezyndekowana... ale strachu się najadłam... nie jechałam do szpitala bo to jest pies sąsiadów szwagra i to jeszcze weterynarza (przepraszali strasznie) mówili ze pies na wszystko ma szczepienia ale ja w stresie pozostałaM czy jednak z dzidzia oki... gdyby to była sytuacja przy dorosłym to by im się oberwało ale yorka na smyczy trzymał 5 letni chłopczyk który nie wiedział kompletnie co ma zrobić jak jego pies wyrywa się w stronę mojego... dziwna i zarazem straszna sytuacja dla mnie... ale dla mnie najważniejsze ze pies ma wszystkie szczepienia bo nie wiem czy mogłabym się zaszczepić przeciw wściekliźnie w ciąży...
 
reklama
Do góry