reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

No właśnie i tu jest problem bo ta koleżanka do ciąż była szczupła. Przytyła w pierwszej ciąży, nie zdążyła schudnąć zaszła w drugà i od tej pory była grubsza. Sam mówił ze reklamacje musi złożyć bo brał co innego 😡 no kolejny idiota.
Takim ludziom to nie wiem co pomoże. Mają się za niewiadomo co i takie dobijanie innych ich dowartościowuje.
 
reklama
Ja mam pięcioro sióstr ( wszystkie waga od 50 do 57 kg i po dwójce dzieci po prostu dobre geny po mamie ) i brata. W sierpniu robiłam urodziny synowi 3 latka skończył a że mam dużą rodzinę to było 36 osób w mojej rodzinie lubimy się po gościć i dobrze zjeść zaś z męża strony jedna szwagierka jest specyficzna nie bardzo za nią przepadam może z 60 parę kg waży ale ma tendencje do tycia. Wyobraźcie sobie siedzę z siostrami i wcinamy na co mamy ochotę a ta tekst do nas na cały głos ,, Boże ile wy potraficie zjeść! cały czas tylko jecie i jecie" oczywiście wszyscy na nas i śmiech! Siostra sypnęła tylko tekst lepiej sobie się podobać niż byle komuś...co za tupet ale cóż rodziny się nie wybiera 😉
Ja mam taką żonę kuzyna i nie trawie wogóle 🤦 Kiedyś na chrzcinach swojej córki wszyscy czekali na obiad prawie dwie godz bo chrzestna się spóźniała noi ludzie już zaczęli po ciasto sięgać a ta do mojej ciotki ciocia niech nie je ciasta teraz bo obiad nie wejdzie 🤦wszyscy stanęli popatrzyli i nikt nie wiedział co zrobić. Grobowa atmosfera do końca dnia była.
 
Ja mam taką żonę kuzyna i nie trawie wogóle 🤦 Kiedyś na chrzcinach swojej córki wszyscy czekali na obiad prawie dwie godz bo chrzestna się spóźniała noi ludzie już zaczęli po ciasto sięgać a ta do mojej ciotki ciocia niech nie je ciasta teraz bo obiad nie wejdzie 🤦wszyscy stanęli popatrzyli i nikt nie wiedział co zrobić. Grobowa atmosfera do końca dnia była.
Mnie ostatnio kuzynka powiedziała że mam. Początek ciąży moja matka się wygadała a wyglądam już taka gruba gdzie ważę 61kg czy ja wiem czy to taka gruba.
 
Takim ludziom to nie wiem co pomoże. Mają się za niewiadomo co i takie dobijanie innych ich dowartościowuje.
Ten facet jest dobrym człowiekiem. I to jest dziwne bo jak trzeba zawsze komuś pomoże, nikomu obcemu nic nie przytyka. Lubią się z moim mężem, często razem jakiś mecz oglądają. Nie obgaduje innych. A własnej zony się czepia jak głupi. Obiecał jej wtedy ze jak schudnie to jej zapłaci (dość pokaźna suma). Dziewczyna się zawzięła i schudła ale znów coś nadrobiła, nie wszystko. Moim zdaniem zle nie wyglada, jest wysoka, obecnie nogi szczupłe. Brzuch ma jaki ma a wiadomo ze jak się dobrze zje na imprezie to tez brzuch robi się większy i wtedy słyszy przytyki przy innych 😟 ma nawyk brania jakiejs poduszki z narożnika i kładzie na brzuch i tak siedzi. Albo własna kurtka ze niby jej zimno i się przykrywa. No chore.
 
Ja mam taką żonę kuzyna i nie trawie wogóle 🤦 Kiedyś na chrzcinach swojej córki wszyscy czekali na obiad prawie dwie godz bo chrzestna się spóźniała noi ludzie już zaczęli po ciasto sięgać a ta do mojej ciotki ciocia niech nie je ciasta teraz bo obiad nie wejdzie 🤦wszyscy stanęli popatrzyli i nikt nie wiedział co zrobić. Grobowa atmosfera do końca dnia była.
Przecież zawsze się tak robi ze jak czeka na obiad w takiej sytuacji to się sięga po coś innego. Czy to ciasto czy co jest na stole. Normalne 🙂🙂🙂

@Pola1234 wow masz 5 sióstr? Ale fajnie. A brat najmłodszy? 🙃🙃 jeśli mogę spytać jaka różnica wieku między Wami jest?
 
Przecież zawsze się tak robi ze jak czeka na obiad w takiej sytuacji to się sięga po coś innego. Czy to ciasto czy co jest na stole. Normalne 🙂🙂🙂

@Pola1234 wow masz 5 sióstr? Ale fajnie. A brat najmłodszy? 🙃🙃 jeśli mogę spytać jaka różnica wieku między Wami jest?
Ogólnie ośmioro nas było niestety drugiego brata straciliśmy w wieku 22lat a drugi brat najstarszy 35lat dalej siostry 34 33 32ja 31 24 21 także mamuśka miała co robić przy Nas 😊 ale święta każde są magiczne jak wszyscy się spotkamy 😍
 
Ten facet jest dobrym człowiekiem. I to jest dziwne bo jak trzeba zawsze komuś pomoże, nikomu obcemu nic nie przytyka. Lubią się z moim mężem, często razem jakiś mecz oglądają. Nie obgaduje innych. A własnej zony się czepia jak głupi. Obiecał jej wtedy ze jak schudnie to jej zapłaci (dość pokaźna suma). Dziewczyna się zawzięła i schudła ale znów coś nadrobiła, nie wszystko. Moim zdaniem zle nie wyglada, jest wysoka, obecnie nogi szczupłe. Brzuch ma jaki ma a wiadomo ze jak się dobrze zje na imprezie to tez brzuch robi się większy i wtedy słyszy przytyki przy innych 😟 ma nawyk brania jakiejs poduszki z narożnika i kładzie na brzuch i tak siedzi. Albo własna kurtka ze niby jej zimno i się przykrywa. No chore.
No to faktycznie niefajne zachowanie. Wiesz u mnie mama się tak zachowuje mnie zawsze się czepia itd a obcemu to by nerkę oddała także znam ten typ 🤣w szkole zawsze słyszałam jaką mam super mame a nikt nie wiedział jaka toksyczna jest w domu🤦
 
reklama
Przecież zawsze się tak robi ze jak czeka na obiad w takiej sytuacji to się sięga po coś innego. Czy to ciasto czy co jest na stole. Normalne 🙂🙂🙂

@Pola1234 wow masz 5 sióstr? Ale fajnie. A brat najmłodszy? 🙃🙃 jeśli mogę spytać jaka różnica wieku między Wami jest?
No też tak myślę tym bardziej że było dużo ludzi z różnych stron i część nad ranem już w drodze była to wiadomo że głodni już.
 
Do góry