reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny sorki bo pytanie disgusting 😂 tez robicie czarna kupę ??
To od żelaza. Chociaż ja ostatnio mam zatwardzenie 🙊.


Jak mnie dziś mój stary wkurzył. Jak w ciąży się nie denerwować ? nie da się. Szukamy mieszkania i wiecznie kręci nosem. Już dawno się tak nie pokłóciliśmy. Ja chyba mam mało cierpliwości teraz. 🙉
 
Spokojnie ☺ ja tak mam od czasu jak biorę Prenatal duo. Do tego w pakiecie wzdęcia. To przez dużą dawkę żelaza. Myślę zamienić Omegamed optima forte bo lepiej się po nim czułam w poprzedniej ciąży.
Ja tez biorę prenatal duo :) to chyba zależy od ciąży bo ja znowu nie mam żadnych dolegliwości wiec może to niekoniecznie od tabletek :)
 
reklama
To od żelaza. Chociaż ja ostatnio mam zatwardzenie 🙊.


Jak mnie dziś mój stary wkurzył. Jak w ciąży się nie denerwować ? nie da się. Szukamy mieszkania i wiecznie kręci nosem. Już dawno się tak nie pokłóciliśmy. Ja chyba mam mało cierpliwości teraz. 🙉
Haha biedny chłop ;D ale mieszkanie poważna sprawa , ja na swojego nakrzyczała przez telefon ze chce loda
 
Do góry