reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

To od żelaza. Chociaż ja ostatnio mam zatwardzenie 🙊.


Jak mnie dziś mój stary wkurzył. Jak w ciąży się nie denerwować ? nie da się. Szukamy mieszkania i wiecznie kręci nosem. Już dawno się tak nie pokłóciliśmy. Ja chyba mam mało cierpliwości teraz. 🙉

Ja się drę codziennie od jakiegoś czasu ale to nie ciąża tylko mam wrażenie że mój stary się czuję bardziej w ciąży niż ja. Do tej pory to ja byłam motorem napędowym w domu, kombinowałam, pilnowałam fachowców od wykończenia itd odkąd jestem w ciąży I czuje się trochę gorzej, więcej leżę itd, ten geniusz wraca po pracy i zamiast wziąć wszystko w swoje ręce, bo mieszkamy w tym domu już 8 miesięcy i ciągle jest coś do zrobienia, to on sadowi doope obok mnie i leży 🤦‍♀️ pierwszy tydzień to tolerowalam ale teraz już przesada. Oboje zarośniemy gruzem, tylko ja w ciąży a on z lenistwa
 
reklama
Haha biedny chłop ;D ale mieszkanie poważna sprawa , ja na swojego nakrzyczała przez telefon ze chce loda
No tak ale ja bym chciała zdążyć przed porodem a ten oczekuje chyba złotego runa. No ale cóż. Ten typ tak ma.

Jedzeniowo to pamiętam kiedy na początku ciąży widziałam reklamę burgera (normalnie nie jem tego typu jedzenia) i prawie się popłakałam żeby mnie zawiózl na burgera. A kiedy już dotarliśmy i zaczęłam jeść, stwierdziłam że mi nie smakuje i że się zaraz porzygam. hahaha myślałam że mnie udusi 😂
 
Ja się drę codziennie od jakiegoś czasu ale to nie ciąża tylko mam wrażenie że mój stary się czuję bardziej w ciąży niż ja. Do tej pory to ja byłam motorem napędowym w domu, kombinowałam, pilnowałam fachowców od wykończenia itd odkąd jestem w ciąży I czuje się trochę gorzej, więcej leżę itd, ten geniusz wraca po pracy i zamiast wziąć wszystko w swoje ręce, bo mieszkamy w tym domu już 8 miesięcy i ciągle jest coś do zrobienia, to on sadowi doope obok mnie i leży 🤦‍♀️ pierwszy tydzień to tolerowalam ale teraz już przesada. Oboje zarośniemy gruzem, tylko ja w ciąży a on z lenistwa
Coś w tym jest.. mój nawet drzemki w ciągu dnia wali a nigdy nie spał 😂. A też teraz się opierlalaa bo twierdzi że ja siedzę w domu więc mogę coś tam zrobić. Eh
 
Coś w tym jest.. mój nawet drzemki w ciągu dnia wali a nigdy nie spał 😂. A też teraz się opierlalaa bo twierdzi że ja siedzę w domu więc mogę coś tam zrobić. Eh

A najgorzej że mamy słabą siłę przebicia bo faktycznie same też robimy mniej ale facet chyba nie zakuma że ciąża może chorobą nie jest ale najlatwiejsza w przeżyciu też nie jest :p sama bym chciała być bardziej obrotna i moc więcej zrobić bo dużo mam planów ale nie przeskoczę tego tematu bo znowu mi się zaczną jakieś krwawienia i będę żałować 🙄
 
Piszecie o braku cierpliwości 😏
Cierpliwości to ja nigdy nie miałam ale teraz to już przeginam na całego! Dzisiaj usłyszałam czy do marca mam zamiar być taka złośliwa czy to wcześniej mi przejdzie? 🙄

Chyba „wyleczyłam” się ze śledzi. O matko ale mi siadły na żołądku 😒 Na sama myśl odruch wymiotny 🤢 długo się nie tknę. Zrobiłam sałatkę śledziową i żałuje...wszyscy zjedliśmy ale ja to zezarlam i mam za swoje. Jadłam o 15 a do teraz mi się nimi odbija, myłam zęby kilka razy 😣 odbija mi się. Masakra 😫
 
A najgorzej że mamy słabą siłę przebicia bo faktycznie same też robimy mniej ale facet chyba nie zakuma że ciąża może chorobą nie jest ale najlatwiejsza w przeżyciu też nie jest :p sama bym chciała być bardziej obrotna i moc więcej zrobić bo dużo mam planów ale nie przeskoczę tego tematu bo znowu mi się zaczną jakieś krwawienia i będę żałować 🙄
Dokładnie. Lepiej się nie przemęczać 🙂
 
Dziewczyny tak czytam i widzę, że dobra passa na prenatalnych trwa i oby tak dalej 😀 Bardzo się cieszę że każda z nas która miała dziś badanie usłyszała dobre wiadomości. U mnie dzidziol wszystko ok, z pappa wyszło niskie ryzyko. Teraz tylko życzę Wam i sobie bardzo nudnej ciąży😄
 
A mój wciąga ogórki kiszone jak jakiś nienormalny , cały zapas na zimę prawie wyjedzony od jednej i drugiej teściowej 😂 na szczęście ja w ogóle ochoty na ogórki nie mam
Mój to tyje jak by był w ciąży 🤣🤣 i na większe zachcianki niż ja, dziś na kolacje bedzie jadł śledzika a ja jak na to patrzę to mnie aż skręca 🤣🤣🤣
 
reklama
Boze A ja dziś dopadlam winogrono jak szalona i tak mnir zapchalo wypchalo i wgl że ledwo żyje... Właśnie można w ciazy błonnik w tabletkach? Mam takie zaparcia wzdety brzuch jak nie ja [emoji3062]
Co do cierpliwości to mąż nie raz mnie pyta czy ktoś mu żonę podmienil bo normalnie stałam się oaza spokoju..ciekawe na jak długo...
Gratuluję wszystkich udanych wizyt [emoji16]
 
Do góry