reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Moje trochę tańcowało ale za Chiny ludowe nie chciało pokazać co ma między nogami xD lekarz powiedział, że jest zbyt leniwe:D
Na pierwszego trymestru leżało grzeczniutko, dało się pomierzyć. Niestety nie było jeszcze widać co ma między nóżkami.
Dwa dni wcześniej brykało jak dzikie. Mam nadzieje, że w pon. potańczy, bo to taki super widok <3
 
Ja już się nauczyłam że jak mam kaszleć albo czuje że będę kichać to się zginam jakoś śmiesznie 😅 ja wiem że te bóle pewnie są normalne Ale jak całą noc czuje ten brzuch to już się sama zaczynam zastanawiać czy to normalne czy może serio powinnam wziąć nospe. Ale nospa nie bardzo na to pomaga i wcale bym się nie zdziwiła jakby dzidziuś dawał do wiwatu bo akurat w tym miejscu jest ułożony gdzie boli :D
Ja w pierwszym trymestrze bardziej czułam brzuch. Częściej pobolewał tak ze zaczynałam się martwić. Ale ostatnio to zniknęło. I tylko czasami lekko czuję. A faktycznie jak kicham albo kaszle musze się zgiąć bo wtedy taki rwący ból w pachwinach mam ...
 
Ja w pierwszym trymestrze bardziej czułam brzuch. Częściej pobolewał tak ze zaczynałam się martwić. Ale ostatnio to zniknęło. I tylko czasami lekko czuję. A faktycznie jak kicham albo kaszle musze się zgiąć bo wtedy taki rwący ból w pachwinach mam ...


Ja znowu w 1 trymestrze czułam się idealnie 😅 gdybym się wtedy nie martwiła że coś nie tak z moja ciąża to mogłabym w niej chodzić cały czas. A teraz od połowy 13 tygodnia jest średnio, najgorsze są noce bo źle spie i czuje się cała obolała ale to może też wynikać z tego przywracania się wte we wte 🙈
 
A czy pobolewają Was już plecy ? U mnie już drugi dzień ciężko znaleźć jakąkolwiek pozycję żeby się wygodnie ułożyć 😕 Nie wiem czy to normalne na tym etapie ciąży, bo później to wiadomo.
 
reklama
A czy pobolewają Was już plecy ? U mnie już drugi dzień ciężko znaleźć jakąkolwiek pozycję żeby się wygodnie ułożyć 😕 Nie wiem czy to normalne na tym etapie ciąży, bo później to wiadomo.

Tak, pobolewają. Już przed ciążą miałam problemy z dolnym odcinkiem kręgosłupa. Długo w jednej pozycji nie idzie wysiedzieć. Podusia ciążowa już jest i ratuje.
 
Do góry