reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hey Netka
Tak jak pisałam u mnie powodem jest krwiak, który jest przyczyną plamień.
Hey Netka,
Ja jestm w 5+1 tc i od wczoraj mam plamienia ciemno brazowe i bordowe. Dzis racEk praiw czarne jak smola i w knsystencji tez. Przy krwiaku jakie masz plamienia. Mieszkam w Australii i nikt mi tu nie chcenpomoc bo mowia ze USG dopiero zrobia od 6 tc. Jestem bardzo tym zmartwiona..
 
reklama
Hej dziewczyny ☺️ Nareszcie przyłączam się do was. Termin mam na 18.03 😍 Miałam wczoraj wizytę, ale jeszcze nic nie widać :( a to jest 5t+3d (dzisiaj). Betę we wtorek miałam 207,a w czwartek 360. Ginekolog powiedział że dopiero powyżej 1500 widać zarodek i mam przyjść za tydzień. Widzę, że nie tylko ja mam problem z plamieniem. U mnie się zaczęło kilka dni przed planowanym okresem i tak trwa do teraz. Jest tego bardzo mało, zazwyczaj rano na papierze zostaje taka jasno brązowa/różowa smuga. Dostałam duphaston, mam odpoczywać i muszę się uzbroić w cierpliwość. Miała któraś z was podobna sytuację?
Hej masz ten sam termin co ja ❤️
Przyrist w normie😊 ja mialam niec wizyte w czwartek ale lekarza cos w szpitalu zatrzymalo, wtorek albo sroda do niego jade. Sam kazal mi przyjechac bo mowil ze cos bedzie widac juz 🤔 zobaczymy 😊
A mozliwe zebys miala pozno owulacje? Beta wyglada na mlodsza ciaze 😊. Nie jestem ekspertem ale jak ja mialam okolo 3 dni przed terminem @ 75 bete, no to teraz juz pewnie mam mega duza ( o ile wszystko idzie tak jak powinno)
A ciąża ciąży nierówna 😜
 
Hey NetkaHey Netka,
Ja jestm w 5+1 tc i od wczoraj mam plamienia ciemno brazowe i bordowe. Dzis racEk praiw czarne jak smola i w knsystencji tez. Przy krwiaku jakie masz plamienia. Mieszkam w Australii i nikt mi tu nie chcenpomoc bo mowia ze USG dopiero zrobia od 6 tc. Jestem bardzo tym zmartwiona..
Ja bym poszła powiedzieć że jestem w 6tc 😆 Przecież miesiączke mogłaś mieć wcześniej i późno owulacje 😆
 
Dziewczyny odebrałam podstawowe badania to wszytsko pięknie bo beta ponad 3600 ale TSH mam za wysokie... norma to 2.5 a ja mam aż 3.5 i jestem przerażona😟 jak zacznę brać leki na niedoczynnosc tarczycy to liczę na to ze z maleństwem nic nie będzie złego 😭Prawda?
W drugiej ciąży zaczynałam od 4.5 wykryte w 10 tc zbite dopiero około 20 tc na 2. Zbadaj ft3 i ft4. I szybko włącz leki.
 
Dzis bylam u endo mojego, leki zwiekszone prawie 2 razy, tylko stopniowo mam zwiekszac dawkę. Te moje ft4 powyzej normy to super wynik 😊 w ciazy zapotrzebowanie na ten hormon jest wysokie dlatego musi byc w gornej granicy 😊
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry