reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Pamiętacie jak mówiłam ze nie mam mdłości... jezu od 2 dni coś mnie ruszyło ale dziś to jest tragedia.. 😢😢😢 co do mojego zwolnienia to poszło wczoraj a dzisiaj dzownilam do szefowej nie odbierała odemnie telelfonow wiec napisałam sms a ta nic nie odpisała nawet a minęły 3 godziny.. nie będę się nia przyjemowac i stresować 😉
 
Pamiętacie jak mówiłam ze nie mam mdłości... jezu od 2 dni coś mnie ruszyło ale dziś to jest tragedia.. 😢😢😢 co do mojego zwolnienia to poszło wczoraj a dzisiaj dzownilam do szefowej nie odbierała odemnie telelfonow wiec napisałam sms a ta nic nie odpisała nawet a minęły 3 godziny.. nie będę się nia przyjemowac i stresować 😉
Wstretna ta twoja szefowa
 
Hej dziewczyny ☺ Nareszcie przyłączam się do was. Termin mam na 18.03 😍 Miałam wczoraj wizytę, ale jeszcze nic nie widać :( a to jest 5t+3d (dzisiaj). Betę we wtorek miałam 207,a w czwartek 360. Ginekolog powiedział że dopiero powyżej 1500 widać zarodek i mam przyjść za tydzień. Widzę, że nie tylko ja mam problem z plamieniem. U mnie się zaczęło kilka dni przed planowanym okresem i tak trwa do teraz. Jest tego bardzo mało, zazwyczaj rano na papierze zostaje taka jasno brązowa/różowa smuga. Dostałam duphaston, mam odpoczywać i muszę się uzbroić w cierpliwość. Miała któraś z was podobna sytuację?
Witaj, termin masz tak jak ja - u mnie na 19.03:) dlatego sie jeszcze wstrzymuje z wizyta u lekarza, bete mam bardzo podobna, w środę 205 bodajże i to był ten sam dzień ciąży co u ciebie :)
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji846] życzę wszystkim wytrwałości. Jestem w 5+4 dni, po pierwszej wizycie. Wszystko było ok a teraz pojawiły się plamienia, mało ale są. Na szczęście bez innych dolegliwości. Kolejna wizyta 28 lipca. Lekarz przepisze mi luteine ale dopiero jak bedzie serduszko.
Hey Poziomka,
Ja jestm 5+1 dzien i od wczoraj dostalam plamien ciemno brazowych i bordowych, dosyc duzo wczoraj i dzis mniej. Dzis raczej przypominajace smołe, ciemne i gęste.. Jestem bardzo zmartwiona. Zalocono mi zrobic test krwi zeby zbadac poziom hormonu ale dopiero w poniedzialek. Mieszkam w Australii i nikt mi skanu nie chce zrobic bo dopiero od 6 tygodnia robia.
Czy mozesz powiedziec jak wygladja Twoje plamienia?
Pozdrawiam i z góry dziekuje.. Bardzo sie martwie..
 
Do góry