reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny odbiegnę od tematu ale dlugi czas zmagam się z zaparciami nie pomagało dosłownie nic aż do momentu jak wzięłam of mamy ze sklepu wodę z pod kapusty kiszonej i pomogło takze polecam każdej z Was ktora da rade wypić 😆😆😉😊
 
reklama
Mamusie, u mnie też marcowe maleństwo.
Obecnie 4tc+4. Wczoraj był maleńka plamka na USG. 0,17 cm.
Pani doktor kazała narazie nic nie mówić o ciąży ale w pracy muszę powiedzieć i rodzicom.
A wy kiedy mówicie o ciąży?
Ja powiedzialam szefowi bozapytal czy wszystko dobrze. ( w jednym tyg zwalnialam sie w godz pracy 2 razy. Raz na bete , a raz do gina ) . Ale kolezankom i kolegom z pracy ani rodzicom nie mowilismy . Poczekam do 3ciego mca. Na szczescie mam ten komfort ze pracuje z domu. Zartuje sobie, ze jak tylko urodze to po mcu wroce do pracy 😂 . Chociaz mam spoko szefa i wiem, ze praca na mnie poczeka :)
 
Dzis moje mdlosci sa mega, rano było przeokropnie 😵. Takze jezeli ktoras z dziewczyn panikuje z braku mdlosci czy bolu piersi to napewno na nie przyjdzie czas. W zadnej ciazy nie mialam takich mdlosci jak teraz... 🤮
Haha to pewnie nadrabiasz za mnie ;) zaczyna sie u mnie 6ty tydz a ja dalej nic . Mialam pare razy uczucie ” guli” w gardle. Takie uczucie , że jest potrzeba za przeproszeniem beknięcia;) a nie ma jak ;) . Tyle, że nie wiem czy to te słynne mdłosci :D Piersi ? Jak byly male tak i sa male ;)
 
Haha to pewnie nadrabiasz za mnie ;) zaczyna sie u mnie 6ty tydz a ja dalej nic . Mialam pare razy uczucie ” guli” w gardle. Takie uczucie , że jest potrzeba za przeproszeniem beknięcia;) a nie ma jak ;) . Tyle, że nie wiem czy to te słynne mdłosci :D Piersi ? Jak byly male tak i sa male ;)
Czasami i w 7 tc sie zaczynaja. No ja mam wszystkie typowe objawy 😊 z jednej strony to mnie cieszy bo czuje ciaze 🤮😜 a nawet dzis w nocy sie obudzilam i mnie mdliło...
 
Czasami i w 7 tc sie zaczynaja. No ja mam wszystkie typowe objawy 😊 z jednej strony to mnie cieszy bo czuje ciaze 🤮😜 a nawet dzis w nocy sie obudzilam i mnie mdliło...
A u mnie lekkie bardzo lekkie mdłości, lekko drażliwe piersi, niechęć do kawy, lodow, kurczaka ;)
Gdybym nie była u lekarza i nie widziała że serduszko bije i dzidzia się rozwija, to wpadlabym w panikę. Czuje się dobrze, co mnie cieszy, bo średnio by było przy dwójce dzieci lezec. Staram się w wolnych chwilach odpoczywać, leżeć, ale trzeba żyć. Dzieci same się sobą nie zajma, a dziś ma trojeczke w domu.
 
U mnie brak objawów albo ich nie czuje heh lekko czuje spięty brzuch A tak to wszystko mi smakuje jak zawsze. Może dwa razy nakręcili mi się w głowie. W poniedziałek zrobię badania krwi i moczu żeby mieć na pierwsza wizytę u mojego gina :-)
 
reklama
Tak normalne wszystko się rozciąga macica pracuje :-)
Uspokoiłas mnie, dziękuje :). Mam wszystkie objawy ciążowe, wszystko wyglada na prawidłowe a ja panikuje i chyba to się nie skończy dopóki nie usłyszę serduszka :) na szczęście wizyta w środę, muszę dać radę :)
ciaza po poronieniu jest ciężka... wszystko martwi i niepokoi... 😕
 
Do góry