reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Czy wasze dzieci też dostały juz może jakąś wysypke?
Nasz maluszek od razu po urodzeniu miał rumień noworodka i wysypkę, które w czasie pobytu w szpitalu się rozwinęły, Panie smarowały go octeniseptem, po powrocie do domu się uspokoiło ale nie na długo, bo jesteśmy tydzień a wczoraj zauważyłam że znowu go wysypalo, ale tym razem na pleckach i klatce piersiowej, zastanawiam się co może być przyczyną, kąpiemy go w emolientach, wczoraj już zmienilam plyn do prania z dzidziusia na lovella, mojego mleka za bardzo nie podejrzewam bo mam go bardzo mało. Mysle jeszcze o mm ale to by chyba cały był wysypany łącznie z buzią? Co o tym myślicie? 😉
U nas potówki były na twarzy, ale też na brzuszku i plecakach. Takie czerwone plamki z małym białym czubkiem. W szpitalu powiedzieli, że to potówki.
 
reklama
Pani na teleporadzie powiedziała ze te kolki i zaparcia to normalne u noworodków i mleka mam nie zmieniać . Ale mała zachowuje się jeszcze gorzej apetyt ma spory ale w ogóle nie śpi, płacze pręży się. Zmieniam mleko na bebilon pepti czyli mleko dla dzieci z alergia na mleko krowie. Ktoś z was stosuje
 
Pani na teleporadzie powiedziała ze te kolki i zaparcia to normalne u noworodków i mleka mam nie zmieniać . Ale mała zachowuje się jeszcze gorzej apetyt ma spory ale w ogóle nie śpi, płacze pręży się. Zmieniam mleko na bebilon pepti czyli mleko dla dzieci z alergia na mleko krowie. Ktoś z was stosuje
Podobno kozie mleka jak są alergie się stosuje. Z tych mm też są kozie mleka. Jeszcze nie próbowałam moja, póki co na beba h1 Nestlé
 
A przypomnisz ile ma Twoja dzidzia? U nas po kąpieli zje i zaśnie na pół godziny i oczy jak 5 złotych ehh i bądź tu mądry
10 dni, wiesz co to moj tak ma jak go tylko piersią nakarmie, też spi góra 0.5 h. W związku z tym, że mam mało pokarmu to mi położna kazała najpierw dać pierś a potem mm.
 
reklama
Czy jeśli kupiłam mleko bebilon comfort na zaparcia i kolki i mała w sumie dalej je ma to myślicie żeby zmienić mleko? Czy to nie zaszkodzi? Mam wrażenie że ma jakaś alergie pokarmową myślałam o kozim mleku, a może jakieś mi polecicie po których wasze dzieci dobrze się czują?
 
Do góry