reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Czy wasze dzieci też dostały juz może jakąś wysypke?
Nasz maluszek od razu po urodzeniu miał rumień noworodka i wysypkę, które w czasie pobytu w szpitalu się rozwinęły, Panie smarowały go octeniseptem, po powrocie do domu się uspokoiło ale nie na długo, bo jesteśmy tydzień a wczoraj zauważyłam że znowu go wysypalo, ale tym razem na pleckach i klatce piersiowej, zastanawiam się co może być przyczyną, kąpiemy go w emolientach, wczoraj już zmienilam plyn do prania z dzidziusia na lovella, mojego mleka za bardzo nie podejrzewam bo mam go bardzo mało. Mysle jeszcze o mm ale to by chyba cały był wysypany łącznie z buzią? Co o tym myślicie? 😉
 
reklama
Czy wasze dzieci też dostały juz może jakąś wysypke?
Nasz maluszek od razu po urodzeniu miał rumień noworodka i wysypkę, które w czasie pobytu w szpitalu się rozwinęły, Panie smarowały go octeniseptem, po powrocie do domu się uspokoiło ale nie na długo, bo jesteśmy tydzień a wczoraj zauważyłam że znowu go wysypalo, ale tym razem na pleckach i klatce piersiowej, zastanawiam się co może być przyczyną, kąpiemy go w emolientach, wczoraj już zmienilam plyn do prania z dzidziusia na lovella, mojego mleka za bardzo nie podejrzewam bo mam go bardzo mało. Mysle jeszcze o mm ale to by chyba cały był wysypany łącznie z buzią? Co o tym myślicie? 😉
A może to potówki? Moja jest wysypana od samego początku mniej lub bardziej. Teraz jestem u mamy, tu jest 25 stopni, a mama ją otula, więc dzieciak się poci i tych potówek ma więcej. Dopóki nie widzę, że się zaognia i robi całe mnóstwo, to tylko smaruję co wieczór i tyle, wczoraj była kąpana w krochmalu i nadmanganianie potasu ze względu na pieluszkowe zapalenie skóry, ale wysypka na ciele cały czas jest.
 
A może to potówki? Moja jest wysypana od samego początku mniej lub bardziej. Teraz jestem u mamy, tu jest 25 stopni, a mama ją otula, więc dzieciak się poci i tych potówek ma więcej. Dopóki nie widzę, że się zaognia i robi całe mnóstwo, to tylko smaruję co wieczór i tyle, wczoraj była kąpana w krochmalu i nadmanganianie potasu ze względu na pieluszkowe zapalenie skóry, ale wysypka na ciele cały czas jest.
Hmmm sama nie wiem,a potowki to nie zaczęły być się od buzi i szyji? Zawsze mi się tak kojarzyło jak dzieci kuzynki miały 😅 w sumie u nas to tez różnie z tą temperaturą
 
Hmmm sama nie wiem,a potowki to nie zaczęły być się od buzi i szyji? Zawsze mi się tak kojarzyło jak dzieci kuzynki miały 😅 w sumie u nas to tez różnie z tą temperaturą
mój miał potówki właśnie buzia, szyja i zniknęły po zmniejszeniu temp do 22 mimo że wczesniak poprostu na ręce zakładam mu niedrapki i czapeczkę na głowę a kark ma ciepły więc jet ok 😂🤪
zastanów się czy u twojego maleństwa to nie jest alergia na laktozę ja bym koniecznie skonsultowała z pediatra jak nie dermatologiem.
 
Czy wasze dzieci też dostały juz może jakąś wysypke?
Nasz maluszek od razu po urodzeniu miał rumień noworodka i wysypkę, które w czasie pobytu w szpitalu się rozwinęły, Panie smarowały go octeniseptem, po powrocie do domu się uspokoiło ale nie na długo, bo jesteśmy tydzień a wczoraj zauważyłam że znowu go wysypalo, ale tym razem na pleckach i klatce piersiowej, zastanawiam się co może być przyczyną, kąpiemy go w emolientach, wczoraj już zmienilam plyn do prania z dzidziusia na lovella, mojego mleka za bardzo nie podejrzewam bo mam go bardzo mało. Mysle jeszcze o mm ale to by chyba cały był wysypany łącznie z buzią? Co o tym myślicie? 😉

U nas potowki są na szyji bo tam właśnie się poci najbardziej. Może kwestia temperatury w domu. Bo jak u nas było za gorąco to wyskakiwały
 
Mój Mały ma na buźce takie krosteczki. Też zastanawiałam się czy to potówki czy może uczulenie, zaczęliśmy karmienie mm.
Pediatra w przyszłym tygodniu to może coś podpowie
 
Mój Mały ma na buźce takie krosteczki. Też zastanawiałam się czy to potówki czy może uczulenie, zaczęliśmy karmienie mm.
Pediatra w przyszłym tygodniu to może coś podpowie
A karmisz tylko mm? A powiedz jak kupki u was wyglądają, ?bo nasz robi codziennie ale takie dosyć twarde bobki i się zastanawiam czy zmienić mu mleko.
 
reklama
Do góry