reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Hej, u mnie akcja się zaczęła.
O 2.30 odeszły wody i zaczęły się skurcze. Po godzinie poszłam do szpitala, zrobili badania wszystko ok, rozwarcie 2cm więc czekamy. Wróciłam do domu na parę godzin żeby pospac jeszcze, chociaż skurcze już bolesne 🤢
Nie ważne jak ale dziś na pewno urodze 💪
No to czekamy
 
My dostaliśmy zielone światło do stosowania kropelek - biogaia. Daje jej to ale czy działa- nie mam pojęcia.

Przy pierwszej też dostaliśmy zalecenie na biogaje, zaczelismy stosować kilka dni po porodzie. Potem przeszliśmy na vivomix

@agrafka bardzo Ci dziękuję.
W nocy już miał problem z pierdkami😒 zaraz Love pojedzie do apteki

My zaczęliśmy od Delicol i Biogai w 7dniu życia starszej, potem przyszedł espumisan. Espumisan zwykły jest od 1 miesiąca (chociaż nam pediatra zgodził się, żebyśmy dawali wcześniej) a espumisan100 od poczatku, po prostu zrobili kwalifikacje dla noworodków tylko dla tego mocniejszego leku a dla słabszego nie, ale skład jest ten sam tylko przy słabszym trzeba dawać więcej kropli przy espumisan100 mniej.
 
U nas dzis masakra. Mloda ryczy nie chce spać, chyba coś brzuszek jej nie daje spokoju.. uśnie na chwile i po chwili się wybudzi. Tak już walczymy od 6 rano.
O kude, a u nas dzisiaj nocka przyzwoita a rano jak zasnęła to zdążyłam ogarnąć mieszkanie i się wykąpać, i akurat wychodziłam z łazienki jak zaczęła kwękać...
Mam nadzieję, że szybko przejdzie 😳
 
Hej, u mnie akcja się zaczęła.
O 2.30 odeszły wody i zaczęły się skurcze. Po godzinie poszłam do szpitala, zrobili badania wszystko ok, rozwarcie 2cm więc czekamy. Wróciłam do domu na parę godzin żeby pospac jeszcze, chociaż skurcze już bolesne 🤢
Nie ważne jak ale dziś na pewno urodze 💪
Super kochana, trzymam mocno kciuki za Ciebie i szybkiego rozwiązania 🥰 Czyli jednak się samo zaczęło 😀
 
Ja, jutro mam cc😱😱😱dobrze ze mąż będzie przy operacji, jest lekarzem.
Ale i tak mega stres, inaczej jest jak naturalny jednak, złapie i koniec trzeba rodzić a przy cc idę planowo, także już widzę ta noc przed cc ten stresik🙈🙈🙈🙈miałam kiedyś histeroskopie przy pełnej narkozie teraz mam być tylko w kręgosłup, oby się udało.
Jeej, no to na pewno stresik jest, też bym miała 🙈 Ale już jutro zobaczysz swoją małą kruszynkę 🥰
A ja w czwartek termin porodu i wizyta u gin, więc zobaczymy co mi powie, coś czuję, że to samo co tydzień temu, bez rozwarcia 😜
Mój płodziak też na 100% jest chłopcem 😄 Stwierdziło to niezależnie od siebie 4lekarzy😄 zresztą za każdym razem na usg ustawia się tak, że nie ma najmniejszych wątpliwości, co do jego płci😁

Poszłam na prywatną konsultację do kierownika oddziału położniczego szpitala, w którym chcę rodzić i tak mi wyznaczył 😀 przy okazji zostanę oprowadzona po oddziale, żebym zobaczyła, gdzie będę rodzić i co mają do dyspozycji😆
Eee to fajnie 😀 No jak prywatna konsultacja to wtedy wszystko są w stanie zrobić i pokazać 😁
 
Jeej, no to na pewno stresik jest, też bym miała 🙈 Ale już jutro zobaczysz swoją małą kruszynkę 🥰
A ja w czwartek termin porodu i wizyta u gin, więc zobaczymy co mi powie, coś czuję, że to samo co tydzień temu, bez rozwarcia 😜

Eee to fajnie 😀 No jak prywatna konsultacja to wtedy wszystko są w stanie zrobić i pokazać 😁
Właśnie miałam pisać jak u Ciebie,
Ja staram się nie myślec o jutrze, tylko co ogarniać w domu, bo zostawiam męża i córkę starsza i psa na jakieś 4-5dni.
Ale czuję noc nie będzie spana a mamy być na 6:45bo test na koronę itp.
 
reklama
O kude, a u nas dzisiaj nocka przyzwoita a rano jak zasnęła to zdążyłam ogarnąć mieszkanie i się wykąpać, i akurat wychodziłam z łazienki jak zaczęła kwękać...
Mam nadzieję, że szybko przejdzie 😳

Jak na chwile obecną udało się mi ją 2h temu uśpić. Niech sobie pośpi trochę chociaż do ok 2-giej. Tez może się zdrzemnę bo juz w nocy się budziła też co 2h i jestem jak zombie a właśnie skończyłam też ogarniać mieszkanie.
 
Do góry