reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Jak Wasze noworody potrafią przespać 3 godziny ciągiem to żyć nie umierać! Mój Czarek tyle zaczął przesypiać dopiero jak skończył 2 miesiące. Do tego czasu sesja spania między 15 a 40 minut, nieważne czy dzień czy noc. Liczę, że drugi będzie bardziej "zmęczony" noworodkowym życiem. :D
 
reklama
O kude, a u nas dzisiaj nocka przyzwoita a rano jak zasnęła to zdążyłam ogarnąć mieszkanie i się wykąpać, i akurat wychodziłam z łazienki jak zaczęła kwękać...
Mam nadzieję, że szybko przejdzie 😳
Moja mała do 17 jest grzeczna je i śpi nawet mam problem z cycem żeby nakarmić bo śpi i nie chce a butelkę na sile wkładam . Mleka coraz więcej wyciągam laktatorem. Nie jest tego dużo ale zawsze się rozpędza ta moja laktacja. A od 17 jęki stęki do 20
 
Dziewczyny, pytanie. Dzisiaj 38t2d, wizyte u gina mam w czwartek. Sorry za szczegóły ale właśnie byłam siku i jak się podcieralam to papier był zabarwiony na różowo. Czy jest możliwe, że mi pękło jakieś naczynko czy raczej to coś niepokojącego?

A możesz zadzwonić do lekarza czy położnej? Albo chociaż do szpitala, by ktoś Ci doradził, co robić. Ja nie wiem, może to ten sławetny czop poszedł.
 
Dziewczyny, pytanie. Dzisiaj 38t2d, wizyte u gina mam w czwartek. Sorry za szczegóły ale właśnie byłam siku i jak się podcieralam to papier był zabarwiony na różowo. Czy jest możliwe, że mi pękło jakieś naczynko czy raczej to coś niepokojącego?
Myślę, że powolutku może Ci czop odchodzić i stad rożowo. Ale jak się niepokoisz to dzwoń do położnej/gina
 
U nas dzis masakra. Mloda ryczy nie chce spać, chyba coś brzuszek jej nie daje spokoju.. uśnie na chwile i po chwili się wybudzi. Tak już walczymy od 6 rano.
Ewidentnie brzuszek jak dla mnie, my to samo. Widzę, że zmęczony, spać się chce ale coś przeszkadza.
Dopiero jak kupensa zrobił to zasnął.
Tak mi Go szkoda😔
 
A możesz zadzwonić do lekarza czy położnej? Albo chociaż do szpitala, by ktoś Ci doradził, co robić. Ja nie wiem, może to ten sławetny czop poszedł.

Myślę, że powolutku może Ci czop odchodzić i stad rożowo. Ale jak się niepokoisz to dzwoń do położnej/gina

No właśnie do przychodni można dzwonić i dzwonić... Ale udało mi się zadzwonić na IP, prawdopodobnie to czop, mam się obserwować, jak pojawia się skurcze lub żywa krew to do szpitala.
W poprzedniej ciąży nie miałam takich akcji, stąd ta panika 😉
 
No to dobrze. Ty też koniecznie śpij. Ja też co 1,5-2 godziny pobudka i pół godziny pielucha-cycek, też zombie, ale i tak spałam z 5-6 godzin, czyli 2x więcej niż przez łącznie 4 poprzednie doby... położyłabym się teraz, bo dzieć najada się i śpi, ale czekam od rana na położną i nie mam pojęcia, kiedy będzie... a słonko świeci, wzięłabym dziewczyny na spacer...


Nio, moja podobnie z tą kąpielą, pokrzyczała, potem ciągnęła mleko tak, że aż mi gwiazdy w oczach stawały i zasnęła jak zabita na 3 godziny. A ja durna zamiast iść spać, to włączyłam sobie X menów 🤣🤣🤣
Jezu tv i innych nie oglądałam bity ms 😂😂😂a tak bym chciała listy do m4😘
 
reklama
Do góry