reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

A na usg bioderek już byłyście?
@Vanes Pediatrę mamy dopiero końcem miesiąca. Ta nasza przychodnia to jakiś przypał🙄
Mam do Was pytanie o kropelki na brzuszek, kolki, pierdki... Coś czuję, że będziemy musieli już zacząć działać😔 a Pediatra za daleko

My dostaliśmy zielone światło do stosowania kropelek - biogaia. Daje jej to ale czy działa- nie mam pojęcia.
 
reklama
Hej, u mnie akcja się zaczęła.
O 2.30 odeszły wody i zaczęły się skurcze. Po godzinie poszłam do szpitala, zrobili badania wszystko ok, rozwarcie 2cm więc czekamy. Wróciłam do domu na parę godzin żeby pospac jeszcze, chociaż skurcze już bolesne 🤢
Nie ważne jak ale dziś na pewno urodze 💪
 
Usg bioderek wpisali nam 6-8 tydzień więc jeszcze mamy na koniec ms.
Na kolki używam tylko butelek antykolkowych dr. Brows ale jak karmie butla 😜
Do tego termofor i masaż narazie wystarcza.
Kupiłam ten z pestkami.
Tylko jeszcze nie zaznajomiłam się jak go użyć, taki ciepły na okolice brzuszka? Na pleckach jak leży?
Vanes a masaż jak robisz? Wiem, truję, ale jak działa to wolę sprawdzone metody.
Butelki super, używałam przy Małej
 
W pierwszym miesiącu możesz podawać Esputicon. Przy moim starszaku już w szpitalu mu to podawali a potem ja w domu. Teraz buteleczka Esputiconu już czeka w szufladzie. Po pierwszym miesiącu Espumisan.
@agrafka bardzo Ci dziękuję.
W nocy już miał problem z pierdkami😒 zaraz Love pojedzie do apteki
 
Hej, u mnie akcja się zaczęła.
O 2.30 odeszły wody i zaczęły się skurcze. Po godzinie poszłam do szpitala, zrobili badania wszystko ok, rozwarcie 2cm więc czekamy. Wróciłam do domu na parę godzin żeby pospac jeszcze, chociaż skurcze już bolesne 🤢
Nie ważne jak ale dziś na pewno urodze 💪

Odesłali Cie pomimo że odeszły wody? Eee No bez jaj. Juz tam powinnaś zostać moim zdaniem.
 
Ja, jutro mam cc😱😱😱dobrze ze mąż będzie przy operacji, jest lekarzem.
Ale i tak mega stres, inaczej jest jak naturalny jednak, złapie i koniec trzeba rodzić a przy cc idę planowo, także już widzę ta noc przed cc ten stresik🙈🙈🙈🙈miałam kiedyś histeroskopie przy pełnej narkozie teraz mam być tylko w kręgosłup, oby się udało.
 
Ostatnia edycja:
Odesłali Cie pomimo że odeszły wody? Eee No bez jaj. Juz tam powinnaś zostać moim zdaniem

Sama mogłam zdecydować, czy chce zostać czy iść do domu jeszcze na trochę. Mam 3 minuty drogi piechota, wiec wole wykorzystać ten czas na własne wyrko, śniadanko, spacer z psem... Maksymalnie do 12.00 mogę być 'na wolności' 🤗


Ale boli jak nie wiem, raczej nie pospie 😬
 
Sama mogłam zdecydować, czy chce zostać czy iść do domu jeszcze na trochę. Mam 3 minuty drogi piechota, wiec wole wykorzystać ten czas na własne wyrko, śniadanko, spacer z psem... Maksymalnie do 12.00 mogę być 'na wolności' 🤗


Ale boli jak nie wiem, raczej nie pospie 😬

Spacer z psem przy bolesnych skurczach? Hardkor jesteś 😄 Powodzenia! Oby poszło szybko :)
 
Czyli 3 chłopaków 😘😍słodko jak oni dadzą radę z tyloma dziewczynami 🤪
Mój płodziak też na 100% jest chłopcem 😄 Stwierdziło to niezależnie od siebie 4lekarzy😄 zresztą za każdym razem na usg ustawia się tak, że nie ma najmniejszych wątpliwości, co do jego płci😁
O widzisz, no to Tobie kazali zgłosić się 5 dni przed terminem do szpitala na kontrolne ktg, a ja mam termin na 18.03, w tym dniu mam wizytę u ginekologa ( miałam dopiero co we czwartek wizytę 11.03), a do szpitala mam się zgłosić dopiero 25.03 tydzień po terminie 😅
Poszłam na prywatną konsultację do kierownika oddziału położniczego szpitala, w którym chcę rodzić i tak mi wyznaczył 😀 przy okazji zostanę oprowadzona po oddziale, żebym zobaczyła, gdzie będę rodzić i co mają do dyspozycji😆
 
reklama
Hej, u mnie akcja się zaczęła.
O 2.30 odeszły wody i zaczęły się skurcze. Po godzinie poszłam do szpitala, zrobili badania wszystko ok, rozwarcie 2cm więc czekamy. Wróciłam do domu na parę godzin żeby pospac jeszcze, chociaż skurcze już bolesne 🤢
Nie ważne jak ale dziś na pewno urodze 💪
No to powodzenia!!
Odesłali Cie pomimo że odeszły wody? Eee No bez jaj. Juz tam powinnaś zostać moim zdaniem.
Moim też.

Dziecko mi zaczęło ulewać, alleluja!!
 
Do góry