reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Właśnie miałam pisać jak u Ciebie,
Ja staram się nie myślec o jutrze, tylko co ogarniać w domu, bo zostawiam męża i córkę starsza i psa na jakieś 4-5dni.
Ale czuję noc nie będzie spana a mamy być na 6:45bo test na koronę itp.

Ty kochana zmuś się do snu 😃 ja sobie wkrecilam jak założyli mi balonik ze to moja ostatnia w miarę przespana nocka I faktycznie ja nawet przespałam 😀
 
reklama
Kupiłam ten z pestkami.
Tylko jeszcze nie zaznajomiłam się jak go użyć, taki ciepły na okolice brzuszka? Na pleckach jak leży?
Vanes a masaż jak robisz? Wiem, truję, ale jak działa to wolę sprawdzone metody.
Butelki super, używałam przy Małej
Masaż robię Wg Link do: Antykolkowy masaż niemowlaka - jak złagodzić objawy kolki u niemowlęcia? - Mjakmama.pl
No ten z pustaki lepszy mniej zachodu 😂
Dzisiaj byliśmy u pediatry zmieniamy mleko na hipp comfort i dorzucamy biogaie.
 
Jak na chwile obecną udało się mi ją 2h temu uśpić. Niech sobie pośpi trochę chociaż do ok 2-giej. Tez może się zdrzemnę bo juz w nocy się budziła też co 2h i jestem jak zombie a właśnie skończyłam też ogarniać mieszkanie.
Nasz wczoraj szalał do południa potem spał jak aniołek 😇 potem jeszcze kąpiel go dobila to chyba jest najlepszy usypiacz. Drze się niesamowicie aż przepuklina mu wyszła a potem śpi...
 
Jak na chwile obecną udało się mi ją 2h temu uśpić. Niech sobie pośpi trochę chociaż do ok 2-giej. Tez może się zdrzemnę bo juz w nocy się budziła też co 2h i jestem jak zombie a właśnie skończyłam też ogarniać mieszkanie.
No to dobrze. Ty też koniecznie śpij. Ja też co 1,5-2 godziny pobudka i pół godziny pielucha-cycek, też zombie, ale i tak spałam z 5-6 godzin, czyli 2x więcej niż przez łącznie 4 poprzednie doby... położyłabym się teraz, bo dzieć najada się i śpi, ale czekam od rana na położną i nie mam pojęcia, kiedy będzie... a słonko świeci, wzięłabym dziewczyny na spacer...

Nasz wczoraj szalał do południa potem spał jak aniołek 😇 potem jeszcze kąpiel go dobila to chyba jest najlepszy usypiacz. Drze się niesamowicie aż przepuklina mu wyszła a potem śpi...
Nio, moja podobnie z tą kąpielą, pokrzyczała, potem ciągnęła mleko tak, że aż mi gwiazdy w oczach stawały i zasnęła jak zabita na 3 godziny. A ja durna zamiast iść spać, to włączyłam sobie X menów 🤣🤣🤣
 
Nasz wczoraj szalał do południa potem spał jak aniołek 😇 potem jeszcze kąpiel go dobila to chyba jest najlepszy usypiacz. Drze się niesamowicie aż przepuklina mu wyszła a potem śpi...

U nas to jest darcie na kąpiel bo zimno w pupkę.
Chyba się dziecko teraz odblokowuje bo słyszę ze srutki idą w pieluszkę i chyba zaraz się obudzi. I tak ładnie pospała bo 3h więc oby było już lepiej na brzuszku
 
U nas to jest darcie na kąpiel bo zimno w pupkę.
Chyba się dziecko teraz odblokowuje bo słyszę ze srutki idą w pieluszkę i chyba zaraz się obudzi. I tak ładnie pospała bo 3h więc oby było już lepiej na brzuszku
No i super!!
Nic nie podałam na załatwienie się i o dziwo w nocy dwie kupy i w dzień tez kupka 😍😍
No bo to chwilę potrzeba 🥰

A jak kupki waszych dzieci? Bo moja po smółce jeszcze ma przejściowe brązowawo-zielone, a ja czekam na te żółte mleczne
 
reklama
Dziewczyny, pytanie. Dzisiaj 38t2d, wizyte u gina mam w czwartek. Sorry za szczegóły ale właśnie byłam siku i jak się podcieralam to papier był zabarwiony na różowo. Czy jest możliwe, że mi pękło jakieś naczynko czy raczej to coś niepokojącego?
 
Do góry