reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny właśnie szykujemy się do wyjścia. Nareszcie będziemy w domu. Dzisiaj rano malutka była ważona i spadła z wagą do 2490gram. Mówili że może nas zostawią jeszcze dopóki waga przekroczy 2500 gram ale te 10 gram tak naprawdę nie robi różnicy i wypuszczają nas dzisiaj.
Wiecie co trochę mam problem z rozkręceniem laktacji, próbowałam laktatorem ręcznym ale to nic nie dało. Mam próbować jeszcze elektrycznym. Co o tym myślicie? Pomoże mi to coś? Może jeszcze jakieś herbatki czy coś. Pomóżcie
Spróbuj elektryczym, mniej się namęczysz i daj malutkiej wisieć na cycku ile wlezie, nawet jesli będzie tylko trochę ciumkać. Nic tak nie wplywa na laktację jak własne dziecko. Poza tym słód jęczmienny i karmi. Teoretycznie wygazowane, ja piłam zimne z cytryną, bo dla mnie za słodkie jest.
U mnie dostępne są takie herbatki różne na laktacje. Mąż mi coś kupił, ale podobno też są takie tabletki ziołowe rozkręcające laktacje, zapytam lekarza przy wypisie
Z herbatkami ziołowymi bardzo uważaj, te z zawartością kopru mogą bardzo negatywnie wpływać na brzuszek dziecka. Znacznie lepszy słód, fe.mal.tiker masz choćby w rossmanie (a przynajmniej był), a sam słód jęczmienny po prostu taniej można kupić. No i ogólnie dużo pij, musi być z czego produkować mleczko.
Trzymaj się mocno!! Dobrze, że wychodzicie, w domku z mniejszym stresem będzie Wam łatwiej. Dasz radę!!
 
Spróbuj elektryczym, mniej się namęczysz i daj malutkiej wisieć na cycku ile wlezie, nawet jesli będzie tylko trochę ciumkać. Nic tak nie wplywa na laktację jak własne dziecko. Poza tym słód jęczmienny i karmi. Teoretycznie wygazowane, ja piłam zimne z cytryną, bo dla mnie za słodkie jest.

Z herbatkami ziołowymi bardzo uważaj, te z zawartością kopru mogą bardzo negatywnie wpływać na brzuszek dziecka. Znacznie lepszy słód, fe.mal.tiker masz choćby w rossmanie (a przynajmniej był), a sam słód jęczmienny po prostu taniej można kupić. No i ogólnie dużo pij, musi być z czego produkować mleczko.
Trzymaj się mocno!! Dobrze, że wychodzicie, w domku z mniejszym stresem będzie Wam łatwiej. Dasz radę!!
No słyszałam też o tym ale w sumie lekarz polecił mi takie herbatki
 
Dziewczyny wypadł balonik 🙂rozwarcie na 3 palce to prawie 6 cm i wypadł czop. Skurcze mam tak co 10-15 minut . Czekamy do rana, że może samo się zadzieje jak nie oksytocyna🙂coś czuję, że jutro poznam moją księżniczkę 😍
Ooooo jejkuuuuu, czekamy. Trzymam kciuki razem z Mią. Daj znać jak coś będziesz wiedziała więcej
 
reklama
Do góry