reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dziękuję dziewczyny za te miłe słowa, jednak w kupię raźniej jak to mówią 🥺 od wczoraj rana jestem na Patologii ciąży (przenieśli mnie z porodówki) stwierdzili ze opanowali sytuację i jak dotrwam jeszcze tydzień i kilka dni to mogę rodzić na spokojnie. Trochę brzuszek pobolewa jak na okres ale twierdzą że to nic takiego skoro nie ma zywej krwi. Mała jest bardzo aktywna, mało śpi więcej buszuje ale to może od tego że ja jestem poddenerwowana😏
Będzie dobrze, najważniejsze, że jesteście pod stała opieką. Oczywiście życzę aby Mała jeszcze poczekała ale jakby nawet to myślę, że już sobie spokojnie poradzi 😙
 
Nie, mój też pod piersiami 😔 W piątek mam wizytę u ginekologa, to może coś powie na temat spodziewanego terminu.
No ja mam wizytę 25.02 więc też zobaczę co mi powie. Czy szyjka się skraca powoli czy wysoko jeszcze. Bo tydzień temu była wysoko, no ale mała napierała dość mocno na szyjkę więc nic nie wiadomo.
 
Mi dziewczyny chyba zaczyna czop odchodzić. Jakiś gęstszy śluz w brązowym kolorze poleciał, chyba na raty zaczyna coś się dziać. Czlowiek nie wie jak to wygląda czy to to 😂 bo z szwów mi leci ale to wiadomo bez żadnego śluzu, a tu takie coś gęstsze 😃
Czop wygląda jak takie gęste gluty zielono białe brązowe i zmieszane z krwią 😉 mi 3 dni przed porodem wyleciał więc kto wie jak u Ciebie będzie 😁
 
Mi dziewczyny chyba zaczyna czop odchodzić. Jakiś gęstszy śluz w brązowym kolorze poleciał, chyba na raty zaczyna coś się dziać. Czlowiek nie wie jak to wygląda czy to to 😂 bo z szwów mi leci ale to wiadomo bez żadnego śluzu, a tu takie coś gęstsze 😃
Kochana, Ty ma szwy po tym zabiegu, to jak Ty masz rodzic naturalnie, jak one Ci popękają i ból będzie jeszcze mocniejszy ? 😮
No to dobrze, niech zaczyna się dziać samo, trzymam kciuki 😘
 
Czop wygląda jak takie gęste gluty zielono białe brązowe i zmieszane z krwią 😉 mi 3 dni przed porodem wyleciał więc kto wie jak u Ciebie będzie 😁
Ja się boję, że ja tego czopu w nocy nie zauważę, bo chodze sikać co 1h ale idę na ślepo, z jednym okien otwartym i nie oświecam światła, więc nic nie widzę co tam leci 😋
 
Ja się boję, że ja tego czopu w nocy nie zauważę, bo chodze sikać co 1h ale idę na ślepo, z jednym okien otwartym i nie oświecam światła, więc nic nie widzę co tam leci 😋
on właściwie do samego porodu może nie odejść. Nie pamiętam by przy moich mi odszedł wcześniej 🙂
 
Kochana, Ty ma szwy po tym zabiegu, to jak Ty masz rodzic naturalnie, jak one Ci popękają i ból będzie jeszcze mocniejszy ? 😮
No to dobrze, niech zaczyna się dziać samo, trzymam kciuki 😘

Lekarz juz powiedział że w razie co pewnie będą nacinać mnie i ponownie szyć. Cały czas z rozwalonym kroczem będę chodzić 😑 mi właśnie taki sluz poleciał ni to trochę brązu, ni to krew ni to zielone, i już takie coś gęstszego.
 
reklama
No ja mam wizytę 25.02 więc też zobaczę co mi powie. Czy szyjka się skraca powoli czy wysoko jeszcze. Bo tydzień temu była wysoko, no ale mała napierała dość mocno na szyjkę więc nic nie wiadomo.
O widzisz, ja też mam wizytę 25.02, najpierw ktg, a później wizyta. Na poprzedniej wizycie szyjkę miałam lekarz to nazwał: elastyczną, przepuszcza palec, ładnie się przygotowuje do porodu🙃 Mały baaardzo napiera w dół, czuję go w pachwinach po prostu wszędzie tam na dole😁🙈 Zobaczę co teraz powie.
 
Do góry