reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
O widzisz, ja też mam wizytę 25.02, najpierw ktg, a później wizyta. Na poprzedniej wizycie szyjkę miałam lekarz to nazwał: elektryczną, przepuszcza palec, ładnie się przygotowuje do porodu🙃 Mały baaardzo napiera w dół, czuję go w pachwinach po prostu wszędzie tam na dole😁🙈 Zobaczę co teraz powie.
Ooo, to ciekawe ile będą już ważyć nasze pociechy, bo z tego co pamiętam to mamy chyba tylko jeden dzień różnicy, ja dzisiaj 35+5 🙂
 
Ja dzisiaj też 35+5😊, ale mój w zeszłym tygodniu ważył już 3500🙃
Dziewczyny polecam zakupić sobie swoim podkłady i polecam canpol night są płaskie jak zwykła podpaska bardzo długie, szerokie i chłonne. Sprawdzone 😜
PS w szpitalu mają takie zwykłe bella nie wiem jak po SN ale po CC to po założeniu tych bella jakąś masakra wąskie, krótsze i czujesz jakbyś siedziała na jakimś rulonie. A komfort przede wszystkim 🤪
Też kupiłam te z canpol i wyglądają naprawdę porządnie , nie będzie strachu że coś się stanie.
 
reklama
Do góry