reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Jeszcze nic nie odeszło, ale mam dziwne napięcie w podbrzuszu kiedy stoję i siedzę, tak jak przed okresem, do tego czasem jak mały się poruszy, to aż mnie w pochwie lub w cewce moczowej zakłuje, więc nie wiem, czy nie schodzi mi już niżej.
Tez jak się mała rusza to idzie mi po cewce czy pęcherzu ale ja brzuch jeszcze wysoko bo zgaga i sapka🙈moja mała to musi być spora jak na, mnie bo ja szczapa jestem a czuję takie ruchy mocne i rozpychanie ze mała to ona raczej nie jest, w czwartek będzie 35tc i wizyta.
 
reklama
Ja dzisiaj miałam badania krwi i moczu . Miałam robioną grupę krwi już w 3 mc ale okazało się , ze musi być potwierdzona dwa razy . Dokładnie dziś 36+3 i zastanawiam się czy jeszcze bardziej aktualne badania będę mi robić później czy to koniec ? Lekarz w piątek wiec zobaczymy czy znów będę miała takie skurcze porodowe po podłączeniu do ktg jak ostatnio.
Mi lekarz w 36 tygodniu nie zlecił badań krwi i moczu, właściwie zaczęłam się zastanawiać po wizycie czy zapomniał czy tak miało byc.
 
Ja muszę zrobić jeszcze morfologię w tym tygodniu, ale to raczej ze względu na żelazo.
Jutro 7 dzień od pobrania wymazu na gbs. Długo czekałyście na wyniki??
Bo coś i bóle jak na miesiączkę i znowu plecy mnie pobolewają.
A Siostrze w horoskopie wyszło, że nowego członka rodziny będzie miała w tym tygodniu 😁
 
Ja muszę zrobić jeszcze morfologię w tym tygodniu, ale to raczej ze względu na żelazo.
Jutro 7 dzień od pobrania wymazu na gbs. Długo czekałyście na wyniki??
Bo coś i bóle jak na miesiączkę i znowu plecy mnie pobolewają.
A Siostrze w horoskopie wyszło, że nowego członka rodziny będzie miała w tym tygodniu 😁

4 dni czekałam za gbs.
Mi teściu wróżył ze będzie w weekend pić zdrowie malutkiej a ja nadal w dwupaku 😂
 
Jeszcze nic nie odeszło, ale mam dziwne napięcie w podbrzuszu kiedy stoję i siedzę, tak jak przed okresem, do tego czasem jak mały się poruszy, to aż mnie w pochwie lub w cewce moczowej zakłuje, więc nie wiem, czy nie schodzi mi już niżej.
No ja wczoraj wieczorem miałam lekki ból podbrzusza jak przed okresem, ale tylko raz, dzisiaj też tylko raz. Moja mała już od miesiąca jest ułożona główkowo, tydzień temu na wizycie ginekolog powiedział, że mała ma już dość nisko głowę, potwierdził to i jak badał palpacyjnie i w usg też widział, że jest nisko i dość napiera na szyjkę. Moja też jak się wierci to czuje kłucie w cewce moczowej, a jak chodzę, to już tak na pęcherz naciska, że nawet jak się wysikam to po chwili czuje, że znów mi się chcę... Także coś czuję, że mała 2-3 tyg wcześniej wyjdzie 😋 Dzisiaj już prawie całkowicie spakowałam torbę, zostały tylko rzeczy, które będę pakowała przy skurczach, bo to takie rzeczy, których teraz używam i jestem gotowa 🙂 Ale niech mała jeszcze posiedzi do końca 37 tc czyli do 25 lutego 😋
 
Ostatnio było 3500, kontrola w piątek, w środę ktg, w piątek się dowiem co i jak ale w poniedziałek mogę mieć wywołanie.
No to duża będzie z niej dziewczynka 😄
Oby poród samoistnie się rozpoczął w tym tyg, powodzenia kochana 🥰
Jak na razie to mamy 3 mamuśki i wszystkie po cesarce 😜 Ciekawe jak reszta 😁
 
No ja wczoraj wieczorem miałam lekki ból podbrzusza jak przed okresem, ale tylko raz, dzisiaj też tylko raz. Moja mała już od miesiąca jest ułożona główkowo, tydzień temu na wizycie ginekolog powiedział, że mała ma już dość nisko głowę, potwierdził to i jak badał palpacyjnie i w usg też widział, że jest nisko i dość napiera na szyjkę. Moja też jak się wierci to czuje kłucie w cewce moczowej, a jak chodzę, to już tak na pęcherz naciska, że nawet jak się wysikam to po chwili czuje, że znów mi się chcę... Także coś czuję, że mała 2-3 tyg wcześniej wyjdzie 😋 Dzisiaj już prawie całkowicie spakowałam torbę, zostały tylko rzeczy, które będę pakowała przy skurczach, bo to takie rzeczy, których teraz używam i jestem gotowa 🙂 Ale niech mała jeszcze posiedzi do końca 37 tc czyli do 25 lutego 😋
Mamy niemal identyczne terminy, bo u mnie koniec 37 tc przypada na 24 luty 😁 brzuch masz jeszcze wysoko, czy już opadł?
 
No to duża będzie z niej dziewczynka 😄
Oby poród samoistnie się rozpoczął w tym tyg, powodzenia kochana 🥰
Jak na razie to mamy 3 mamuśki i wszystkie po cesarce 😜 Ciekawe jak reszta 😁

Boje się ze dobije do 4kg 🙄 też byłam dużym dzieckiem. A najgorsze ze glowka juz tak nisko i wód mało ze na każdy ruch się wykręcam. Mam nadzieję ze samo pójdzie w tym tygodniu 😄
 
reklama
Ja muszę zrobić jeszcze morfologię w tym tygodniu, ale to raczej ze względu na żelazo.
Jutro 7 dzień od pobrania wymazu na gbs. Długo czekałyście na wyniki??
Bo coś i bóle jak na miesiączkę i znowu plecy mnie pobolewają.
A Siostrze w horoskopie wyszło, że nowego członka rodziny będzie miała w tym tygodniu 😁
Ja właśnie jutro idę na wyniki, w środę ginekolożka, wydaje mi się, że to moje ostatnie wyniki będą chyba, że jeszcze będzie mi kazała przed szpitalem zrobić.
No, poza gbs właśnie.
Ja czekałam 5 dni, ale robiłam 2 razy, bo idiotki z punktu pobrań (naprawdę idiotki, mialam z nimi przez to duże spięcie) czekały cztery dni z wysłaniem materiału do badań, i na wariata już po terminie porodu wiozłam do laboratorium sama tego gbsa żeby przez te same pindy nie przechodzil.

4 dni czekałam za gbs.
Mi teściu wróżył ze będzie w weekend pić zdrowie malutkiej a ja nadal w dwupaku 😂
Coś słabo u niego z wróżeniem 🤣🙈

No ja wczoraj wieczorem miałam lekki ból podbrzusza jak przed okresem, ale tylko raz, dzisiaj też tylko raz. Moja mała już od miesiąca jest ułożona główkowo, tydzień temu na wizycie ginekolog powiedział, że mała ma już dość nisko głowę, potwierdził to i jak badał palpacyjnie i w usg też widział, że jest nisko i dość napiera na szyjkę. Moja też jak się wierci to czuje kłucie w cewce moczowej, a jak chodzę, to już tak na pęcherz naciska, że nawet jak się wysikam to po chwili czuje, że znów mi się chcę... Także coś czuję, że mała 2-3 tyg wcześniej wyjdzie 😋 Dzisiaj już prawie całkowicie spakowałam torbę, zostały tylko rzeczy, które będę pakowała przy skurczach, bo to takie rzeczy, których teraz używam i jestem gotowa 🙂 Ale niech mała jeszcze posiedzi do końca 37 tc czyli do 25 lutego 😋
Ale wiesz, że takie rzeczy mogą przez ponad miesiąc ciągnąć 🤣🤣🙈 - nie żebym Ci życzyła 😉

Mi się trochę brzuch obniżył, ale za to ku mojemu zdziwieniu wróciły mi zgagi, więc chyba zahaczę moją gin o receptę.

Dobrej nocki dziewczęta!
 
Do góry