reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Wczoraj mialam skonczony 37.
Odpoczywamy sobie i dochodzimu do siebie. Ja jestem mega niewyspana, bo jeszcze to moje cisnienie mi skacze, w nocy polozna mi co chwile mierzyla, takze wcale nie spalam praktycznie
Gratulacje💗💗💗💗💗💗💗💗💗dobrze ze wszystko dobrze, mozna się przerazić jak. Tak trafia się do szpitala i coś niepokojącego się dzieje, Jezu jak boję się właśnie żeby się nie okręciła pępowina, moja taka ruchliwa w tym brzuchu😱😱😱
 
reklama
Maść właśnie kupiona po spacerku w aptece i już posmarowane, wzięłam też mokry papier toaletowy jest delikatniejszy nie będę podrażniać.
Oczywiście nie ma to jak wsparcie rodziny dzwoniła teściowa więc jej powiedziałam oczywiście stwierdziła że źle się odżywiam i tyle 🤨 i masz Ci babo wsparcie🥵
Oooo tesciowe to są zajebiste na nie zawsze można liczyć, doskonale Cię rozumiem 😉ja też swojej wspomniałam kiedyś to moja na to " a zobaczysz jakie po porodzie Ci wyjdą "
Nie ma to jak wsparcie😂😂ale damy radę 💪😉
 
Czesc dziewczyny- to ja Was zaskocze 😊
Ja wczoraj mialam cc i mam juz synka przy sobie 😃
Otoz rano obudzilam sie z krwawieniem i bolem podbrzusza, pojechalam do szpiitala, tam szereg badan i kilka ktg. Lekarzowi sie zapisy nie podobaly, tetno maluchowi uciekalo no i sie pozniej okazalo, ze byl owiniety pepowina wokol szyjki i raczki. Ale na szczescie wszystko dobrze, dostal 10 pkt. Dzis mi go dopiero przywiezli, bo przez to owiniecie musieli go obserwowac.
Gratulacje! Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło 😁 A jak się czujesz po cc? Mnie ona czeka w przyszłym tygodniu i już się za żyłam stresować.
 
U mnie też łożysko na przedniej ścianie, małego w dzień trochę czuje ale najwięcej tak jak Ty wieczorem, pytałam lekarza o liczenie ruchów, czy mam to robić powiedział, że nie, bo każde dziecko ma inną aktywność inne pory snu itp i nie liczę bo jak mam się stresować, że się mniej rusza niż u kogo innego to wolę poprostu obserwowac te wieczorne czy są codziennie.
Mi mimo wszystko kazała liczyć 3 razy dziennie po głównych posiłkach i właśnie to mnie stresuje bo np. po obiedzie kopnie ze dwa razy i tyle.
 
Czesc dziewczyny- to ja Was zaskocze 😊
Ja wczoraj mialam cc i mam juz synka przy sobie 😃
Otoz rano obudzilam sie z krwawieniem i bolem podbrzusza, pojechalam do szpiitala, tam szereg badan i kilka ktg. Lekarzowi sie zapisy nie podobaly, tetno maluchowi uciekalo no i sie pozniej okazalo, ze byl owiniety pepowina wokol szyjki i raczki. Ale na szczescie wszystko dobrze, dostal 10 pkt. Dzis mi go dopiero przywiezli, bo przez to owiniecie musieli go obserwowac.
O matko jak dobrze że miałaś te krwawienie to przynajmniej pojechałaś do lekarza . Jak dobrze że wszystko dobrze się ułożyło 🙂gratulacje 🙂
 
reklama
Czesc dziewczyny- to ja Was zaskocze 😊
Ja wczoraj mialam cc i mam juz synka przy sobie 😃
Otoz rano obudzilam sie z krwawieniem i bolem podbrzusza, pojechalam do szpiitala, tam szereg badan i kilka ktg. Lekarzowi sie zapisy nie podobaly, tetno maluchowi uciekalo no i sie pozniej okazalo, ze byl owiniety pepowina wokol szyjki i raczki. Ale na szczescie wszystko dobrze, dostal 10 pkt. Dzis mi go dopiero przywiezli, bo przez to owiniecie musieli go obserwowac.
A ile waży i mierzy? Gratulacje! Otworzyłaś listę:) życzę zdrowia i szybkiego powrotu do sił.
 
Do góry