reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Tak wiem, nic co ludzkie nie jest nam obce😉
Tylko ja w ogóle nie mam zaparć, regularnie codziennie chodzę do toalety. Spróbuję tej kory dębu oby lekarz coś więcej zaradził bo to jest koszmarne piecze i boli.
Czemu to się robi jakbyśmy miały mało na głowie a miał być taki super dzień 🙄🥶
Progesteron robi swoje, dodatkowo więcej krwi i żyły nie wytrzymują 😅ja też nie mam problemu z zaparciami ćwicze pije wodę ale one i tak sobie są. Ja takie bolące i krwawiące miałam tylko raz bo teraz nie dopuszczam, żeby tak się rozszalały🙇jak Cię bolą i pieką to ja bym od razu działała maścią ją i tak można smarować tylko 2 razy dziennie a w ciągu dnia kora dębu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczyny- to ja Was zaskocze 😊
Ja wczoraj mialam cc i mam juz synka przy sobie 😃
Otoz rano obudzilam sie z krwawieniem i bolem podbrzusza, pojechalam do szpiitala, tam szereg badan i kilka ktg. Lekarzowi sie zapisy nie podobaly, tetno maluchowi uciekalo no i sie pozniej okazalo, ze byl owiniety pepowina wokol szyjki i raczki. Ale na szczescie wszystko dobrze, dostal 10 pkt. Dzis mi go dopiero przywiezli, bo przez to owiniecie musieli go obserwowac.
 
Czesc dziewczyny- to ja Was zaskocze 😊
Ja wczoraj mialam cc i mam juz synka przy sobie 😃
Otoz rano obudzilam sie z krwawieniem i bolem podbrzusza, pojechalam do szpiitala, tam szereg badan i kilka ktg. Lekarzowi sie zapisy nie podobaly, tetno maluchowi uciekalo no i sie pozniej okazalo, ze byl owiniety pepowina wokol szyjki i raczki. Ale na szczescie wszystko dobrze, dostal 10 pkt. Dzis mi go dopiero przywiezli, bo przez to owiniecie musieli go obserwowac.
O kurcze 😮 Ale się podziało... Ale jejku, najważniejsze, że z maluszkiem wszystko w porządku i jest zdrowy 😍 Cieszymy się bardzo 🥰 To teraz odpoczywajcie sobie na spokojnie 😊 A to który tydzień ciąży masz?
 
O kurcze 😮 Ale się podziało... Ale jejku, najważniejsze, że z maluszkiem wszystko w porządku i jest zdrowy 😍 Cieszymy się bardzo 🥰 To teraz odpoczywajcie sobie na spokojnie 😊 A to który tydzień ciąży masz?
Wczoraj mialam skonczony 37.
Odpoczywamy sobie i dochodzimu do siebie. Ja jestem mega niewyspana, bo jeszcze to moje cisnienie mi skacze, w nocy polozna mi co chwile mierzyla, takze wcale nie spalam praktycznie
 
Progesteron robi swoje, dodatkowo więcej krwi i żyły nie wytrzymują 😅ja też nie mam problemu z zaparciami ćwicze pije wodę ale one i tak sobie są. Ja takie bolące i krwawiące miałam tylko raz bo teraz nie dopuszczam, żeby tak się rozszalały🙇jak Cię bolą i pieką to ja bym od razu działała maścią ją i tak można smarować tylko 2 razy dziennie a w ciągu dnia kora dębu.
Maść właśnie kupiona po spacerku w aptece i już posmarowane, wzięłam też mokry papier toaletowy jest delikatniejszy nie będę podrażniać.
Oczywiście nie ma to jak wsparcie rodziny dzwoniła teściowa więc jej powiedziałam oczywiście stwierdziła że źle się odżywiam i tyle 🤨 i masz Ci babo wsparcie🥵
 
Czesc dziewczyny- to ja Was zaskocze 😊
Ja wczoraj mialam cc i mam juz synka przy sobie 😃
Otoz rano obudzilam sie z krwawieniem i bolem podbrzusza, pojechalam do szpiitala, tam szereg badan i kilka ktg. Lekarzowi sie zapisy nie podobaly, tetno maluchowi uciekalo no i sie pozniej okazalo, ze byl owiniety pepowina wokol szyjki i raczki. Ale na szczescie wszystko dobrze, dostal 10 pkt. Dzis mi go dopiero przywiezli, bo przez to owiniecie musieli go obserwowac.
Gratulujemy ❤️😘👍😱😎 ale fantastyczna wiadomość!!! Jaka waga? A miałaś już pionizację bardzo boli rana po CC? Jakie miałaś znieczulenie?
 
Dziewczyny ja Was proszę musimy wytrzymać do marca, nie dopuszczam innej możliwości haha😉. No wiem, że może być różnie ale gdzie teraz w te śniegi i mrozy🙈 u mnie wczoraj przez jakiś czas nie było wyjazdu to bym chyba musiała w domu rodzić🙉😉

Nic nie mówcie.. w drodze powrotnej nas autem obróciło. Tylko się cieszyć ze nic nie jechało z przeciwka.. aż ze stresu myślałam że urodzę.
 
Czesc dziewczyny- to ja Was zaskocze 😊
Ja wczoraj mialam cc i mam juz synka przy sobie 😃
Otoz rano obudzilam sie z krwawieniem i bolem podbrzusza, pojechalam do szpiitala, tam szereg badan i kilka ktg. Lekarzowi sie zapisy nie podobaly, tetno maluchowi uciekalo no i sie pozniej okazalo, ze byl owiniety pepowina wokol szyjki i raczki. Ale na szczescie wszystko dobrze, dostal 10 pkt. Dzis mi go dopiero przywiezli, bo przez to owiniecie musieli go obserwowac.
Dobrze, że już jest wszystko w porządku, teraz tylko odpoczywać i gratuluję małego (wielkiego) szczęścia😊💕
 
Czesc dziewczyny- to ja Was zaskocze 😊
Ja wczoraj mialam cc i mam juz synka przy sobie 😃
Otoz rano obudzilam sie z krwawieniem i bolem podbrzusza, pojechalam do szpiitala, tam szereg badan i kilka ktg. Lekarzowi sie zapisy nie podobaly, tetno maluchowi uciekalo no i sie pozniej okazalo, ze byl owiniety pepowina wokol szyjki i raczki. Ale na szczescie wszystko dobrze, dostal 10 pkt. Dzis mi go dopiero przywiezli, bo przez to owiniecie musieli go obserwowac.

Czyli nie jestem pierwsza 😃😃
Gratulację kochana 🥰 dużo zdrówka dla was i wypoczywaj! Jak znajdziesz chwilę to opowiedz jak się czujesz i jak maleństwo:-)
 
reklama
Czesc dziewczyny- to ja Was zaskocze 😊
Ja wczoraj mialam cc i mam juz synka przy sobie 😃
Otoz rano obudzilam sie z krwawieniem i bolem podbrzusza, pojechalam do szpiitala, tam szereg badan i kilka ktg. Lekarzowi sie zapisy nie podobaly, tetno maluchowi uciekalo no i sie pozniej okazalo, ze byl owiniety pepowina wokol szyjki i raczki. Ale na szczescie wszystko dobrze, dostal 10 pkt. Dzis mi go dopiero przywiezli, bo przez to owiniecie musieli go obserwowac.
Grunt że wszystko w porządku jest serdeczne gratulacje i dużo zdrówka dla Was ❤️😘
 
Do góry