reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny synek 3160 g, 57 cm, 10 pkt. Urodzil sie o 13 😊
Ja zadziwiajaco sie niezle czuje po cc. Pierwsza tez mialam i wtedy byla tragedia, gdyby nie narzeczony chyba nie wstalabym sama z lozka?? A teraz mam synka i jakos sobie radzimy, choc juz pod koniec dnia jestem mega slaba dzis i mam wrazenie, ze jakis maraton przebieglam. Jutro chyba bede z nim odsypiac hehe 😉 no a dzis jeszcze trzymajcie kciuki za spokoj a noc 😊
 
Dziewczyny synek 3160 g, 57 cm, 10 pkt. Urodzil sie o 13 😊
Ja zadziwiajaco sie niezle czuje po cc. Pierwsza tez mialam i wtedy byla tragedia, gdyby nie narzeczony chyba nie wstalabym sama z lozka?? A teraz mam synka i jakos sobie radzimy, choc juz pod koniec dnia jestem mega slaba dzis i mam wrazenie, ze jakis maraton przebieglam. Jutro chyba bede z nim odsypiac hehe 😉 no a dzis jeszcze trzymajcie kciuki za spokoj a noc 😊
Po całym dniu wrażeń oboje będziecie spać jak susły 😊 ładna waga i spory chłopak odpoczywajcie i dochodźcie do siebie ❤️
 
Dziewczyny synek 3160 g, 57 cm, 10 pkt. Urodzil sie o 13 😊
Ja zadziwiajaco sie niezle czuje po cc. Pierwsza tez mialam i wtedy byla tragedia, gdyby nie narzeczony chyba nie wstalabym sama z lozka?? A teraz mam synka i jakos sobie radzimy, choc juz pod koniec dnia jestem mega slaba dzis i mam wrazenie, ze jakis maraton przebieglam. Jutro chyba bede z nim odsypiac hehe 😉 no a dzis jeszcze trzymajcie kciuki za spokoj a noc 😊

Duży chłopak :-) odpoczywajcie i regenerujcie siły :-) abyście szybko wyszli do domu :-) jeszcze raz wielkie gratulacje :-)
 
[/QUOTE]
Dziewczyny synek 3160 g, 57 cm, 10 pkt. Urodzil sie o 13 😊
Ja zadziwiajaco sie niezle czuje po cc. Pierwsza tez mialam i wtedy byla tragedia, gdyby nie narzeczony chyba nie wstalabym sama z lozka?? A teraz mam synka i jakos sobie radzimy, choc juz pod koniec dnia jestem mega slaba dzis i mam wrazenie, ze jakis maraton przebieglam. Jutro chyba bede z nim odsypiac hehe 😉 no a dzis jeszcze trzymajcie kciuki za spokoj a noc 😊
Gratulujemy i życzymy szybkiego powrotu do domu❤
 
Dziewczyny synek 3160 g, 57 cm, 10 pkt. Urodzil sie o 13 😊
Ja zadziwiajaco sie niezle czuje po cc. Pierwsza tez mialam i wtedy byla tragedia, gdyby nie narzeczony chyba nie wstalabym sama z lozka?? A teraz mam synka i jakos sobie radzimy, choc juz pod koniec dnia jestem mega slaba dzis i mam wrazenie, ze jakis maraton przebieglam. Jutro chyba bede z nim odsypiac hehe 😉 no a dzis jeszcze trzymajcie kciuki za spokoj a noc 😊
Jaki dlugi👌gratulacje💗🍼
 
Dziewczyny synek 3160 g, 57 cm, 10 pkt. Urodzil sie o 13 😊
Ja zadziwiajaco sie niezle czuje po cc. Pierwsza tez mialam i wtedy byla tragedia, gdyby nie narzeczony chyba nie wstalabym sama z lozka?? A teraz mam synka i jakos sobie radzimy, choc juz pod koniec dnia jestem mega slaba dzis i mam wrazenie, ze jakis maraton przebieglam. Jutro chyba bede z nim odsypiac hehe 😉 no a dzis jeszcze trzymajcie kciuki za spokoj a noc 😊
Gratulacje!!! Ale duży chłopak 😍 Świetnie! Spokojnej nocy 😁
 
Dziewczyny synek 3160 g, 57 cm, 10 pkt. Urodzil sie o 13 😊
Ja zadziwiajaco sie niezle czuje po cc. Pierwsza tez mialam i wtedy byla tragedia, gdyby nie narzeczony chyba nie wstalabym sama z lozka?? A teraz mam synka i jakos sobie radzimy, choc juz pod koniec dnia jestem mega slaba dzis i mam wrazenie, ze jakis maraton przebieglam. Jutro chyba bede z nim odsypiac hehe 😉 no a dzis jeszcze trzymajcie kciuki za spokoj a noc 😊
Jeszcze raz Gratki ❤️😘 to jest tak fantastyczne że aż się płakać ze szczęścia chce 🥰.
 
reklama
Mam problem tylko się nie śmiejecie😬 chyba u mnie pojawiły się właśnie hemoroidy cóż za cholerstwo nigdy nie miałam problemu a dzisiaj nagle boom! W piątek mam gina ale jakoś mi głupio o tym gadać😱
Macie na to jakiś sposób bezpieczny w ciąży?
Ja mam hemoroidy od pierwszej ciąży, wylazły mi trzy, normalnie to maleńkie guzki, ale teraz są znacznie większe. Czasami pękają przy zaparciach, ale nie bolą. Przez zaparcia właśnie chętnie jem codziennie coś z erytrolem, bo mogę się wypróżnić normalnie, a bez wspomagania to jakbym kamień rodziła. Normalna rzecz, powiesz lekarzowi, coś doradzi 😁

Tak wiem, nic co ludzkie nie jest nam obce😉
Tylko ja w ogóle nie mam zaparć, regularnie codziennie chodzę do toalety. Spróbuję tej kory dębu oby lekarz coś więcej zaradził bo to jest koszmarne piecze i boli.
Czemu to się robi jakbyśmy miały mało na głowie a miał być taki super dzień 🙄🥶
Ciśnienie, większa waga, ucisk malucha w dół - wszystko robi 😘

Czesc dziewczyny- to ja Was zaskocze 😊
Ja wczoraj mialam cc i mam juz synka przy sobie 😃
Otoz rano obudzilam sie z krwawieniem i bolem podbrzusza, pojechalam do szpiitala, tam szereg badan i kilka ktg. Lekarzowi sie zapisy nie podobaly, tetno maluchowi uciekalo no i sie pozniej okazalo, ze byl owiniety pepowina wokol szyjki i raczki. Ale na szczescie wszystko dobrze, dostal 10 pkt. Dzis mi go dopiero przywiezli, bo przez to owiniecie musieli go obserwowac.
I jak to zakład przegrałam! @Mary2094 miała być pierwsza! 😉
A serio, gratulacje, doczytałam już, spory chlopak, super, że dobrze się czujesz, odpoczywaj, bo bardzo zasłużyłaś ❤❤

Nic nie mówcie.. w drodze powrotnej nas autem obróciło. Tylko się cieszyć ze nic nie jechało z przeciwka.. aż ze stresu myślałam że urodzę.
O kurczę! Ta pogoda dla zmotoryzowanych jest straszna! Dobrze, że nic się nie stało!!

Oooo tesciowe to są zajebiste na nie zawsze można liczyć, doskonale Cię rozumiem 😉ja też swojej wspomniałam kiedyś to moja na to " a zobaczysz jakie po porodzie Ci wyjdą "
Nie ma to jak wsparcie😂😂ale damy radę 💪😉
Taa, teściowe potrafią. Moja generalnie jest ok, ale ostatnio mi dopieprzyła, że po pierwszym porodzie strasznie się roztkliwiałam nad sobą. A ja byłam tak potwornie głęboko nacięta, że przez 2 lata nie mogłam współżyć, bo płakałam z bólu 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Dziewczyny czy u Was była już położna środowiskowa? Do mnie ma przyjść jutro i jestem ciekawa czego się spodziewać
Ja do mojej zadzwonilam, stwierdziła, że odezwie się za kilka dni i to by było na tyle ponad dwa tygodnie temu 🤷‍♀️🤷‍♀️

Ale spoko, będzie kilka razy po porodzie, a już u mnie była z Dobrusią, super babka.
 
Do góry