reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja mam hemoroidy od pierwszej ciąży, wylazły mi trzy, normalnie to maleńkie guzki, ale teraz są znacznie większe. Czasami pękają przy zaparciach, ale nie bolą. Przez zaparcia właśnie chętnie jem codziennie coś z erytrolem, bo mogę się wypróżnić normalnie, a bez wspomagania to jakbym kamień rodziła. Normalna rzecz, powiesz lekarzowi, coś doradzi 😁


Ciśnienie, większa waga, ucisk malucha w dół - wszystko robi 😘


I jak to zakład przegrałam! @Mary2094 miała być pierwsza! 😉
A serio, gratulacje, doczytałam już, spory chlopak, super, że dobrze się czujesz, odpoczywaj, bo bardzo zasłużyłaś ❤❤


O kurczę! Ta pogoda dla zmotoryzowanych jest straszna! Dobrze, że nic się nie stało!!


Taa, teściowe potrafią. Moja generalnie jest ok, ale ostatnio mi dopieprzyła, że po pierwszym porodzie strasznie się roztkliwiałam nad sobą. A ja byłam tak potwornie głęboko nacięta, że przez 2 lata nie mogłam współżyć, bo płakałam z bólu 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️


Ja do mojej zadzwonilam, stwierdziła, że odezwie się za kilka dni i to by było na tyle ponad dwa tygodnie temu 🤷‍♀️🤷‍♀️

Ale spoko, będzie kilka razy po porodzie, a już u mnie była z Dobrusią, super babka.
Ja z powodu pierwszego ciężkiego porodu i też z 2 lata problem ze współżyciem po porodzie, dlatego cc między innymi.
Matko ja jeszcze 5tyg do terminu cc a już ledwo dycham🤷‍♀️
Jednak różnica jak ma się 20pare lat a 40🙈🙄
Jakbym miała pracować to bym ducha wyzionąła🙈.
 
reklama
Dziewczyny synek 3160 g, 57 cm, 10 pkt. Urodzil sie o 13 😊
Ja zadziwiajaco sie niezle czuje po cc. Pierwsza tez mialam i wtedy byla tragedia, gdyby nie narzeczony chyba nie wstalabym sama z lozka?? A teraz mam synka i jakos sobie radzimy, choc juz pod koniec dnia jestem mega slaba dzis i mam wrazenie, ze jakis maraton przebieglam. Jutro chyba bede z nim odsypiac hehe 😉 no a dzis jeszcze trzymajcie kciuki za spokoj a noc 😊
Ooo, to długi chłopak, będzie wysoki, szczupły i przystojny hahaha 😄😄 Rewelacja, odpoczywajcie i spokojnej nocki ❤️
 
Tak z ciekawości, ile kochane pracowalyscie w tej ciąży? 😁 W którym miesiącu poszłyście na zasiłek? 🙂
 
Ja z powodu pierwszego ciężkiego porodu i też z 2 lata problem ze współżyciem po porodzie, dlatego cc między innymi.
Matko ja jeszcze 5tyg do terminu cc a już ledwo dycham🤷‍♀️
Jednak różnica jak ma się 20pare lat a 40🙈🙄
Jakbym miała pracować to bym ducha wyzionąła🙈.
Oj tak!! Zgadzam się z każdym słowem!

Tak z ciekawości, ile kochane pracowalyscie w tej ciąży? 😁 W którym miesiącu poszłyście na zasiłek? 🙂
W ogóle. Pracuję w branży turystycznej (bilety lotnicze), normalnie pracuję zdalnie z domu, bo mieszkam na Pomorzu, a firma w Warszawie. Na początku siedziałam na zasiłku covidowym, a od sierpnia na zwolnieniu. Od połowy marca nie "byłam" w pracy.
 
Czesc dziewczyny- to ja Was zaskocze 😊
Ja wczoraj mialam cc i mam juz synka przy sobie 😃
Otoz rano obudzilam sie z krwawieniem i bolem podbrzusza, pojechalam do szpiitala, tam szereg badan i kilka ktg. Lekarzowi sie zapisy nie podobaly, tetno maluchowi uciekalo no i sie pozniej okazalo, ze byl owiniety pepowina wokol szyjki i raczki. Ale na szczescie wszystko dobrze, dostal 10 pkt. Dzis mi go dopiero przywiezli, bo przez to owiniecie musieli go obserwowac.

Czyli otwierasz listę 😉
Gratulacje mamusiu, ważne że synek jest przy tobie, duży chłopak więc pewnie też już był gotowy. Niech maluszek zdrowo rośnie a ty szybko wracaj do sił!!! 🥰😘💕
 
Ja to za dużo nie popracowałam 😅 W zeszłym roku zaczęłam pracę w 1 marca w nowym salonie ( odeszłam z poprzedniego). 16 marca wychodząc z pracy poślizgnęłam się na schodach i skręciłam staw skokowy więc 2 tyg, do końca marca na l4, a 1 kwietnia zamknęli salony kosmetyczne przez covid, więc siedziałam w domu 😅 Potem salony otwarli od 18 maja. 15 lipca dowiedzieliśmy się, że udało nam się zajść w ciążę 🥰 I planowałam pracować do końca października ( do końca 5 Msc), ale w połowie sierpnia miałam silne bóle macicy, która się rozrastała, ja nie umiałam kompletnie siedzieć, mogłam jedynie tylko leżeć, ewentualnie na pół leżąco, stać też nie mogłam dłużej niż 15 minut bo po prostu tak mnie bolało, że nie potrafiłam wytrzymać, nawet przy prysznicu musiałam się spieszyć, bo nie umiałam ustać. I te bóle takie silne miałam z 2 tygodnie, a kolejne dwa tyg miałam już lżejsze. Generalnie po miesiącu minęły. No ale właśnie od początku tych bóli miałam l4. I szefowa sama zaproponowała, żebym już poszła na zasiłek, bo mam nie ryzykować a po drugie przez covid w pracy nie było za dużo klientek, więc dziewczyny sobie radziły. Więc w ciąży popracowałam w sumie 2 miesiące. I bardzo się z tego cieszę, bo chyba przeliczyłam się mówiąc, że dam radę pracować 5 Msc w moim zawodzie robiąc ludziom masaże ciała czy pedicure 😅 A okres ciąży wspominam cudownie, nie do opisania 🥰
 
Tak z ciekawości, ile kochane pracowalyscie w tej ciąży? 😁 W którym miesiącu poszłyście na zasiłek? 🙂

Do 7 tygodnia bo trafilam z krwiakiem i plamieniem do szpitala

Ja mam hemoroidy od pierwszej ciąży, wylazły mi trzy, normalnie to maleńkie guzki, ale teraz są znacznie większe. Czasami pękają przy zaparciach, ale nie bolą. Przez zaparcia właśnie chętnie jem codziennie coś z erytrolem, bo mogę się wypróżnić normalnie, a bez wspomagania to jakbym kamień rodziła. Normalna rzecz, powiesz lekarzowi, coś doradzi 😁


Ciśnienie, większa waga, ucisk malucha w dół - wszystko robi 😘


I jak to zakład przegrałam! @Mary2094 miała być pierwsza! 😉
A serio, gratulacje, doczytałam już, spory chlopak, super, że dobrze się czujesz, odpoczywaj, bo bardzo zasłużyłaś ❤❤


O kurczę! Ta pogoda dla zmotoryzowanych jest straszna! Dobrze, że nic się nie stało!!


Taa, teściowe potrafią. Moja generalnie jest ok, ale ostatnio mi dopieprzyła, że po pierwszym porodzie strasznie się roztkliwiałam nad sobą. A ja byłam tak potwornie głęboko nacięta, że przez 2 lata nie mogłam współżyć, bo płakałam z bólu 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️


Ja do mojej zadzwonilam, stwierdziła, że odezwie się za kilka dni i to by było na tyle ponad dwa tygodnie temu 🤷‍♀️🤷‍♀️

Ale spoko, będzie kilka razy po porodzie, a już u mnie była z Dobrusią, super babka.

Mam nadzieję ze wygrałaś chociaż coś w totka 😆 ale jestem w szoku, erytrol popędza na wc?? Dobrze wiedzieć
 
reklama
Do góry