reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Zazdroszczę tych zdjęć, no cóż...
Mój ewidentnie unika fotek, charakterny już w brzuchu😁
Zobaczymy co w wynikach z badań, oby żelazo mi się poprawiło bo jeszcze będę musiała włączyć jakby co🙄 Ja też za mało piję, taaa... Nic nie da się ukryć😉
Ja piję i pije i ciągle jest na granicy tych wód. Moja z zdjeciami to tak samo, nie chce dać się nigdy sfotografować. Mam jedyne zdjęcie 3d z 30 tygodnia gdzie widać tylko z profilu tylko część twarzy tak więc spoko 😂
 
Mam też termin jak ty miałaś przy pierwszej na 4.03 i przeczucie że się pojawi na walentynki..
Ja mam termin na 5. 03 i też mam dziwne wrażenie o 14stym ale to niedziela, a mój ojciec zawsze marudzi, że tylko nie dziecko z niedzieli [emoji23][emoji23][emoji23] no ja się rodziłam w niedzielę i córa też.

Moja ma 3d i 4d. Tu mam przykład
IMG_20201120_081124.jpeg
 
Ja mam termin na 5. 03 i też mam dziwne wrażenie o 14stym ale to niedziela, a mój ojciec zawsze marudzi, że tylko nie dziecko z niedzieli [emoji23][emoji23][emoji23] no ja się rodziłam w niedzielę i córa też.

Moja ma 3d i 4d. Tu mam przykład Zobacz załącznik 1229301
Ja teraz już się mobilizuje leżeniem żeby miało to miejsce za 3 tygodnie, nie wcześniej. Ale czemu nie z niedzieli ?? 😃😃
O to u mojej ta ręka na zdjęciach zazwyczaj zakrywa twarz 😂
 
Ja teraz już się mobilizuje leżeniem żeby miało to miejsce za 3 tygodnie, nie wcześniej. Ale czemu nie z niedzieli ?? 😃😃
O to u mojej ta ręka na zdjęciach zazwyczaj zakrywa twarz 😂
U mnie mówią, że niedzielne dzieci są leniwe😆ale ja jestem z niedzieli i uważam, że to brednie haha😂😂nie mam nic przeciwko żeby mój synuś urodził się właśnie w niedzielę 😍
 
Dokładnie dla mnie też dzień bez znaczenia ale co poradzisz na ludzkie zabobony😃 chociaż właściwie we wtorek bym chciała bo mój lekarz wtedy jest w szpitalu 😉
Ja bym chciała w poniedziałek, bo moja lekarka wtedy jest zawsze na dyżurze 🤣🤣
A tymczasem ostatnio doszliśmy do tego, że poza młodszą córką wszyscy urodziliśmy się we czwartek 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry