reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny, widzę, że dużo z was ma też twardnienia macicy. Mi ostatnio bardzo pomagają na nie ciepłe prysznice. Tak kilka minut krążę prysznicem po brzuchu i po tym skurcze maleją. Taka moja mała rada. Może komuś się przyda. Mi bardzo to pomogło..
 
reklama
Ooo to super, dajesz mi nadzieję, że donoszę 😊marzę, żeby dotrzymać do 39tc! 😊

Btw, ciekawe która z nas urodzi jako pierwsza. To będzie przełomowy moment na naszym forum 😁
No, już dwa razy z dziewczynami rodziłyśmy na tym forum 😁😁
Dziewczyny, widzę, że dużo z was ma też twardnienia macicy. Mi ostatnio bardzo pomagają na nie ciepłe prysznice. Tak kilka minut krążę prysznicem po brzuchu i po tym skurcze maleją. Taka moja mała rada. Może komuś się przyda. Mi bardzo to pomogło..
U mnie działa odwrotność czynności, przy której złapały mnie skurcze. Jak chodzę - usiąść, jak leżę - przejść się, pod prysznicem też mnie brały, ale na szczęście to chwila i spokój 😉
 
Też mam. Dziś mega twardnienia🙈leżę, chyba stres po wczorajszej rozmowie o porodzie. Biorę magnez i buskopan.
Bo tu nie ma nospy.
Jak leżę to ok, nie lubię tak bez czynnie lezec😩ale co zrobić i mnie dopiero jutro równe 31tc.jestem z termin 25.03.
Jak.ktos ma termin na początek marca to jednak ogromną różnica że mną. Ja w ciąży w córka starsza miałam termin 4.03 a poród 16.02
 
Też mam. Dziś mega twardnienia🙈leżę, chyba stres po wczorajszej rozmowie o porodzie. Biorę magnez i buskopan.
Bo tu nie ma nospy.
Jak leżę to ok, nie lubię tak bez czynnie lezec😩ale co zrobić i mnie dopiero jutro równe 31tc.jestem z termin 25.03.
Jak.ktos ma termin na początek marca to jednak ogromną różnica że mną. Ja w ciąży w córka starsza miałam termin 4.03 a poród 16.02
Mam też termin jak ty miałaś przy pierwszej na 4.03 i przeczucie że się pojawi na walentynki..
 
Cześć dziewczyny :) ja 33 tc , termin na 12.03 ... pierwsza ciąża wiec nie wiem Co mnie czaka ale powoli zaczynam się denerwować . Któraś z Was robiła usg 3D na pamiątkę ? Dziś zadzwoniłam do jakieś kliniki prywatnie żeby umówić się na taka wizytę to Pani miała problem pod co podpiąć to wizytę bo usg 3 trymestru 3D genetyczne jest do 32 tc a ,ze ja jestem w 33 tc to zarejestrowała mnie na usg 3D przepływu krwi bo tylko to maja w ofercie w tak zaawansowanej ciąży .
 
Może tak byc😁
Mam pytanie o buskopan, bo pisalas że Ci przepisali, ile raz dziennie?
Bierzesz tylko jak twardnienia są?
W De nie mają nospy tylko właśnie buskopan.
Tak jak mam mocniejsze twardnienia to biorę buscopan. 2x1 max można brać 3x1. Bo no-spa to tak pomaga jak coś tam nie jest aż tak mocno. A jak już są silne to tylko to daje sobie radę. Ale biore tylko jak boli.
 
Cześć dziewczyny :) ja 33 tc , termin na 12.03 ... pierwsza ciąża wiec nie wiem Co mnie czaka ale powoli zaczynam się denerwować . Któraś z Was robiła usg 3D na pamiątkę ? Dziś zadzwoniłam do jakieś kliniki prywatnie żeby umówić się na taka wizytę to Pani miała problem pod co podpiąć to wizytę bo usg 3 trymestru 3D genetyczne jest do 32 tc a ,ze ja jestem w 33 tc to zarejestrowała mnie na usg 3D przepływu krwi bo tylko to maja w ofercie w tak zaawansowanej ciąży .
Ja będę miała usg to prenatalne/genetyczne 3 trym miała w 33+3...
 
reklama
Cześć dziewczyny :) ja 33 tc , termin na 12.03 ... pierwsza ciąża wiec nie wiem Co mnie czaka ale powoli zaczynam się denerwować . Któraś z Was robiła usg 3D na pamiątkę ? Dziś zadzwoniłam do jakieś kliniki prywatnie żeby umówić się na taka wizytę to Pani miała problem pod co podpiąć to wizytę bo usg 3 trymestru 3D genetyczne jest do 32 tc a ,ze ja jestem w 33 tc to zarejestrowała mnie na usg 3D przepływu krwi bo tylko to maja w ofercie w tak zaawansowanej ciąży .
Ja mam to szczęście, że moja ginekolog ma super usg, na którym może zrobić też 3d i mam je robione co miesiąc 😁 Super pamiątka 😊 ale nie zawsze ładnie wychodzi jak dziecko jest już większe, bo jest ciaśniej. Dzisiaj mały już nie ma tak fajnego portretu jak miesiąc temu, bo miał pępowinę na nosie 🙈
 
Do góry