reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Miała pretensje, ze ona tego polipa wcześniej nie widziała i skąd ona może wiedzieć co mi odpadło i ze do szpitala trzeba jechać. Pyta się o choroby dodatkowe, mówię ze cholestaza a ta : i w szpitalu pani nie leży ?? Powiedziała ze łożysko się może odklejać i odpada? I ze szyjka na 2 cm z kawałkiem a jak byłam 14 grudnia u swojej to mówiła ze ponad 3... zadzwoniłam z płaczem do swojej na urlopie i jak usłyszała o łożysku odklejajacym to się obśmiała. Pytam się tej lekarki tez czy polipa widzi, powiedziała ze ona nic nie widzi tylko nadzerke wiec pewnie skubany musiał odpaść i stad ta nadzerka bo jej nie było
Biedna i tyle stresu się najadlas... :(
 
Dziewczynki Wesołych Świąt 🌲🌲🌲😘😘😘
 

Załączniki

  • kartka-boze-narodzenie-2017.png
    kartka-boze-narodzenie-2017.png
    92,9 KB · Wyświetleń: 30
Dziewczyny czy to jest dobry moment żeby zamówić wózek? I zamówić już mebelki ? Mam już wszystko wybrane tylko zamówić. A w mojej sytuacji tzn że moge urodzić w każdej chwili to chyba idealny czas. Co myślicie ? Co już macie przygotowane dla swoich bobasków?
 
Dziewczyny czy to jest dobry moment żeby zamówić wózek? I zamówić już mebelki ? Mam już wszystko wybrane tylko zamówić. A w mojej sytuacji tzn że moge urodzić w każdej chwili to chyba idealny czas. Co myślicie ? Co już macie przygotowane dla swoich bobasków?
Ja juz mam prawie wszystko kupione właśnie na taki wypadek. Pozostaje mi po nowym roku torbę pakować do szpitala i mąż będzie zwijał choinkę i ustawiał łóżeczko, niech w razie w stoi. Więc powoli lepiej zacząć bo tego do zakupu jest masa rzeczy. Ja jeszcze muszę nabyć monitor oddechu.
 
Nie wygrasz z hormonami, ja kłucia mam od jelit i zaparc, ciągnięcia, wczoraj też brzuch się napinał🙄nospa i magnez.
Ból pleców też już powoli się zaczyna🙈
Idzie się wściec, spanie też kiepsko, ciężko się ułożyć🙉
Ja normalnie super przemiana materii, a teraz co 2 dni to jest już ok😬🙄
Tak samo, przed ciążą to codziennie wszystko super, bez wzdęcia itd, a teraz masakra, jakby korek ktoś mi włożył. Inne Dziewczyny w ciąży jedzą wszystko co możliwe, piją też różne rzeczy i super wypróżnienia. Mi nawet Lactuloza średnio pomaga, jakby korek się robił. Jeszcze w środę idę do ginekologa to zapytam się co z tym fantem zrobić bo mąż też się mój za głowę łapie ze przy tym co jem to juz powinnam dawno biegunki dostać. Może gdzieś wina w czymś jest. Już sama nie wiem.
 
Dziewczyny czy to jest dobry moment żeby zamówić wózek? I zamówić już mebelki ? Mam już wszystko wybrane tylko zamówić. A w mojej sytuacji tzn że moge urodzić w każdej chwili to chyba idealny czas. Co myślicie ? Co już macie przygotowane dla swoich bobasków?
Ja mam już nawet łóżeczko baby hug skręcone i sobie stoi.
Co ma się wydarzyć to się i tak wydarzy, nie wierzę w te zabobony. A jeśli u ciebie jest możliwość wcześniejszego porodu to tym bardziej bym wolała być gotowa wcześniej niż się w szpitalu stresować że nic nie mam a dziecko już jest :)
 
reklama
Dziewczyny czy to jest dobry moment żeby zamówić wózek? I zamówić już mebelki ? Mam już wszystko wybrane tylko zamówić. A w mojej sytuacji tzn że moge urodzić w każdej chwili to chyba idealny czas. Co myślicie ? Co już macie przygotowane dla swoich bobasków?
Moim zdaniem jest to zdecydowanie dobry moment. Nie ma co czekać. Maluch może pojawić się w każdym momencie 😁
 
Do góry