reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Ja dostałam prezent na mikołaja w postaci wózka i fotelika 😁 miało przyjść po nowym roku, a przyszło po tygodniu 😁 podstawową pościel dla malucha już też mam, łóżeczko, ciuszki na pierwsze tygodnie 😊 Od stycznia zacznę kupować kosmetyki, a teraz po niedzieli będę kompletować torbę do szpitala.
 
reklama
Kurcze to tylko ja nic nie mam,
Wózek to można po porodzie zamówić 3 dni i jest ale fotelik😬
Meble meblik chce i czeka się 6 tyg. Od zamówienia.
Ciuszki w styczniu zacznę kupować po terminie 19.01 mam wtedy w szpitalu umówić cesarkę.
Ja po wczesnych poronieniach i dlatego tak zwlekam ale to znowu stres jak się nic kompletnie nie ma🙉🙈🙈
 
Kurcze to tylko ja nic nie mam,
Wózek to można po porodzie zamówić 3 dni i jest ale fotelik😬
Meble meblik chce i czeka się 6 tyg. Od zamówienia.
Ciuszki w styczniu zacznę kupować po terminie 19.01 mam wtedy w szpitalu umówić cesarkę.
Ja po wczesnych poronieniach i dlatego tak zwlekam ale to znowu stres jak się nic kompletnie nie ma🙉🙈🙈
Spokojnie ja też dopiero w styczniu zabieram się za wyprawkę, zdążymy, musimy zdążyć😅
 
Spokojnie ja też dopiero w styczniu zabieram się za wyprawkę, zdążymy, musimy zdążyć😅
Ja też dopiero planuje w styczniu cała wyprawkę kupić znaczy kosmetyki dla dziecka i siebie 😊 bo wózek fotelik mam po dzieciaczkach a ubranka wszystkie po synu oddałam siostrze ona urodziła 14 grudnia więc odda mi wyprane i wyprasowane więc chociaż ominie mnie całe szykowanie 😊 ale przed porodem planujemy przeprowadzić się do naszego domu więc będę miała co robić 😉
 
Ja to już 9 kg przytyłam 😂 ale waga sprzed ciąży to 49 kg, wiec chyba musialam nabrać masy żeby unieść bobasa😉 u mnie 28 tydzień. Cukrzyca opanowana jedzeniem kolacji ok 23 i w nocy o 4😅
A jak jesz o 4 to kiedy rano badasz cukier żeby wiedzieć ile masz na czczo? Myślałam ze jak zjem o 22 to trzeba o 2 coś już zjeść bo jak o 4-5 to o 7 będzie wysoki cukier . I co jesz?
 
A jak jesz o 4 to kiedy rano badasz cukier żeby wiedzieć ile masz na czczo? Myślałam ze jak zjem o 22 to trzeba o 2 coś już zjeść bo jak o 4-5 to o 7 będzie wysoki cukier . I co jesz?
Tak ok. 8.30 - 9.00 w zależności jak się obudze. Jem o tej godzinie bo tak się budzę a diabetolog mi mówiła że do badań wystarczy 3-4 h być na czczo więc się tym nie przejmuje skoro wyniki wychodzą mi ok.😉 jem kanapke z pieczywa ciemnego albo mandarynki bo ile można jeść chleb 😅 ale ostatnio zauważyłam że mogę jeść coraz mniej tak jakby zaczynało się to normować bo ta diabetolog tez tak mówi ze najgorzej do 32 tygodnia, a potem to się normuje.
 
reklama
Tak ok. 8.30 - 9.00 w zależności jak się obudze. Jem o tej godzinie bo tak się budzę a diabetolog mi mówiła że do badań wystarczy 3-4 h być na czczo więc się tym nie przejmuje skoro wyniki wychodzą mi ok.😉 jem kanapke z pieczywa ciemnego albo mandarynki bo ile można jeść chleb 😅 ale ostatnio zauważyłam że mogę jeść coraz mniej tak jakby zaczynało się to normować bo ta diabetolog tez tak mówi ze najgorzej do 32 tygodnia, a potem to się normuje.
Rozumiem czyli jest coś przed snem a potem o 4 kanapkę i o 8.30 badasz cukier hmm może ja tak spróbuje. Myślałam tez czy nie zjeść o 23 kanapkę a potem nie wstać o 5 zbadać cukier na czczo zjeść śniadanie i pójść spac . Ale może faktycznie mam rano wyższy cukier bo jak zjem o 2.00 to cukier podniesie się spadnie i potem o 7 już wzrasta . Spróbuje zjeść później kanapkę 🙂będę kombinować
 
Do góry