reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Rozumiem czyli jest coś przed snem a potem o 4 kanapkę i o 8.30 badasz cukier hmm może ja tak spróbuje. Myślałam tez czy nie zjeść o 23 kanapkę a potem nie wstać o 5 zbadać cukier na czczo zjeść śniadanie i pójść spac . Ale może faktycznie mam rano wyższy cukier bo jak zjem o 2.00 to cukier podniesie się spadnie i potem o 7 już wzrasta . Spróbuje zjeść później kanapkę 🙂będę kombinować
A na krzywej cukrowej miałaś podwyższony tylko cukier na czczo? Bo ja tylko ten poranny miałam za wysoki i właśnie diabetolog mi mówiła że w dzień mam jesc co 2 h małe porcje i nie mam robić przerw dłuższych niż 6 h bo właśnie przez to wzrasta cukier. Kazała mi też badać czy w moczu nie mam ketonów i glukozy ale z tym u mnie ok. A Ty byłaś już u diabetologa?
 
A na krzywej cukrowej miałaś podwyższony tylko cukier na czczo? Bo ja tylko ten poranny miałam za wysoki i właśnie diabetolog mi mówiła że w dzień mam jesc co 2 h małe porcje i nie mam robić przerw dłuższych niż 6 h bo właśnie przez to wzrasta cukier. Kazała mi też badać czy w moczu nie mam ketonów i glukozy ale z tym u mnie ok. A Ty byłaś już u diabetologa?
Byłam u diabetologa i miałam krzywą miałam na czczo podwyższony i po godzinie teraz po posiłkach jest ok . Tylko na czczo jest podwyższony. Mówiła żebym jadła przed snem o 23 kanapkę i małe posiłki w ciągu dnia. Stosuje się do tego ale jak zjem o 23 to do rana jestem jiz głodna i cukier jest wyższy.
 
O właśnie też mnie to ciekawi bo po lekturze na srokao, opinii położnej i wizycie w aptece to mam totalny mętlik w głowie każdy mówi co innego 😂 według czytania składu to mi wyszło ze dobra jest marka hipp😴
Wlasnie ja już też mam mętlik, raz czytam że koniecznie emolienty gdzieś indziej że Dla zdrowej skóry nie mogą być emolienty 🙉
 
Byłam u diabetologa i miałam krzywą miałam na czczo podwyższony i po godzinie teraz po posiłkach jest ok . Tylko na czczo jest podwyższony. Mówiła żebym jadła przed snem o 23 kanapkę i małe posiłki w ciągu dnia. Stosuje się do tego ale jak zjem o 23 to do rana jestem jiz głodna i cukier jest wyższy.
Czyli mamy podobnie mi nawet 2 kanapki kazała zjeść przed spaniem. Spróbuj koniecznie może akurat Ci to jedzenie w nocy pomoże tak jak mi😉
 
Wlasnie ja już też mam mętlik, raz czytam że koniecznie emolienty gdzieś indziej że Dla zdrowej skóry nie mogą być emolienty 🙉
Dokładnie tak jak mówisz i każdy co innego też się z tym spotkałam piszą żeby nie przyzwyczajać skóry do emolientow i osobiście też jestem chyba tego zdania a pani w aptece twierdzi że to nie prawda że się skóra przyzwyczaja😂 chyba kupię oliwkę i kostkę mydła bambino tak jak mama nas wychowała i będzie po sprawie 😂😂ale podobno bambino ma kiepski sklad😨
 
reklama
Do góry