reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

O tak, mam to samo, czuję się jakbym miała 80 lat i problemy z poruszaniem się 😆 rozumiem wszystkie zgorzkniałe staruszki 😆
Mówili zajdź w ciąże, będzie fajnie mówili :D

Ja znoszę ciążę całkiem nieźle, wiem, że niektóre dziewczyny mają 100 razy gorzej, a mimo to BARDZO bym chciała poczuć się NORMALNIE, a nie jak tetryk :D

Ja właśnie nockę miałam z głowy, bo młoda z mojego brzucha zrobiła sobie worek treningowy i się spinał jak diabli ze już się wystraszyłam ze coś nie tak. Ale Buscopan jakoś dał radę. Przeraża mnie to moje dziecko, a czuje sie jak zombie.
 
reklama
Właśnie wracam z podania immunoglobulin z powodu konfliktu serologicznego-jeżeli któraś z Was słyszała, że to boli, to wiedzcie, że nie bardziej niż zwykłe ukłucie przy pobieranie krwi 😁 ja się nasłuchałam, jakie to niby jest bolesne i prawie ze stresu zemdlałam 🙈 głupia 🙈
A teraz chyba ten mój stres dotarł do bobasa, bo robi jakieś niespokojne ruchy łapkami 🙈
 
Hejka dziewczyny byłam dzis u innego lekarza z tym oderwanym polipem (moja na urlopie). Wyszłam z płaczem zreszta babka ok 50 przede mną tez, na cały korytarz ja było słychać zreszta po minie dziewczyn z poczekalni to moja wizytę tez było slychac... Dostalam skierowanie do szpitala, ale nie ide.. Dodzwonilam sie do mojej Pani doktor i mam wizyte w poniedzialek
 
Hejka dziewczyny byłam dzis u innego lekarza z tym oderwanym polipem (moja na urlopie). Wyszłam z płaczem zreszta babka ok 50 przede mną tez, na cały korytarz ja było słychać zreszta po minie dziewczyn z poczekalni to moja wizytę tez było slychac... Dostalam skierowanie do szpitala, ale nie ide.. Dodzwonilam sie do mojej Pani doktor i mam wizyte w poniedzialek
Ja właśnie dzisiaj trafiłam i siedzę i ryczę.
 
A co się dzieje?😯
Z powodu bóli znów trafilam. Ale sobie odwaliłam tu w szpitalu kuku bo poszłam pod prysznic celem podmycia się na pobranie moczu i wychodząc sie poślizgnęłam. Szczęście ze wyciągnęłam ręce i upadłam na czworaka. Ale kręgosłup mnie rozbolał a brzuch za to przestał. Zrobili mi ktg dla spokoju. I teraz leze pod obserwacją
 
reklama
Z powodu bóli znów trafilam. Ale sobie odwaliłam tu w szpitalu kuku bo poszłam pod prysznic celem podmycia się na pobranie moczu i wychodząc sie poślizgnęłam. Szczęście ze wyciągnęłam ręce i upadłam na czworaka. Ale kręgosłup mnie rozbolał a brzuch za to przestał. Zrobili mi ktg dla spokoju. I teraz leze pod obserwacją
UPS to kiepsko, chociaz z drugiej strony od razu jestes pod kontrolą😉oby szybko Cię wypuścili 👊👊 a co oni na te bóle? Często je miałaś?
 
Do góry