reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Mówili zajdź w ciąże, będzie fajnie mówili :D

Ja znoszę ciążę całkiem nieźle, wiem, że niektóre dziewczyny mają 100 razy gorzej, a mimo to BARDZO bym chciała poczuć się NORMALNIE, a nie jak tetryk :D
Dokładnie mi się wydaje, że też znoszę to wszystko dość dobrze i że niektórzy mają 100 razy gorzej, ale dobrze wiedzieć że ktoś też ma takie dolegliwości 😅pozatym czasem się zastanawiam jak ja przed ciążą tyle rzeczy ogarniałam, a teraz mimo szczerych chęci nie ogarniam nawet połowy 😂😂😉
 
Mówili zajdź w ciąże, będzie fajnie mówili :D

Ja znoszę ciążę całkiem nieźle, wiem, że niektóre dziewczyny mają 100 razy gorzej, a mimo to BARDZO bym chciała poczuć się NORMALNIE, a nie jak tetryk :D
O tak, mam to samo, czuję się jakbym miała 80 lat i problemy z poruszaniem się 😆 rozumiem wszystkie zgorzkniałe staruszki 😆
 
Hejka, dzisiaj miałam wizytę u mojej ginekolog. Robiła mi USG i wgl. Malutka ma się dobrze, waży już 1240 gram (czy to dużo jak na ten tydzień?) mierzy 32 cm. Kolejna wizyta za dwa tygodnie jeżeli nic się będzie działo. Jak narazie czuje się bardzo dobrze tylko te delikatne skurcze ehhh... ale dam radę napewno ;)
 
Hejka, dzisiaj miałam wizytę u mojej ginekolog. Robiła mi USG i wgl. Malutka ma się dobrze, waży już 1240 gram (czy to dużo jak na ten tydzień?) mierzy 32 cm. Kolejna wizyta za dwa tygodnie jeżeli nic się będzie działo. Jak narazie czuje się bardzo dobrze tylko te delikatne skurcze ehhh... ale dam radę napewno ;)

To ci powie lekarka - pytaj następnym razem :)

A który tydzień?

U mnie w 29+3 - 1440g.
 
Na lekkie zgagi zimne mleko pomagało teraz już mam wrażenie że nie pomaga nic 🤦‍♀️ czasem tak mnie pali że aż się kwasem ulewa ale mam stwierdzony refluks więc pewnie to też tego wina🙈 Przy większych zgagach jadłam migdały i pomagało 🙃 Teraz chyba sięgnę po tabletki 🤦‍♀️
U mnie to samo, kwas ulewa🙄ja też muszę cos kupić bo wieczorami idzie oszaleć z tym paleniem.
 
reklama
Do góry