reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny, więc u mnie to tak wyglądało: rano po 7 zaczął mnie boleć brzuch, ale myślałam, że to nie to. Za pół, może godzinkę odeszły mi wody. Pojechalam kolo 11 do szpitala, lekarz mówi, że to nie to chyba bo na ktg nie ma skurczy a woda to śluz, ale sprawdzi. Włożył palce i chlusnelo mu wodami xd to mnie przyjęli. Rozwarcie 3 cm. Potem jakos ruszylo szybciej i znowu przystanelo na ponad 8 cm. Jakos jednak pokazalo sie pełne Rozwarcie i ok 21 urodzilam z peknieciem i szyciem krocza ;) Boli mnie teraz odbyt ;/ a mała chyba ma się dobrze. Na usg lekarz mówił ze niecale 3 kg okazala sie ciut wieksza ;) dostala 10 pktow 😀 wygląda na zdrową dziewczynkę, faktycznie moglaby byc dłuższa, ale nie wygląda jak karzeł. 51 cm to w normie jak najbardziej :)
 
reklama
Fajnie,że kolejna rozpakowana....Ja mam termin na dziś ale syn nie chce prezentu mi zrobić. Jutro idę do szpitala na ktg wiec zobaczymy tym bardziej ze mam mało wód.Chcialabym juz tez sie rozpakować
 
Annika1801 napisz potem jak po badaniu.
Ja już nie mogę się doczekać. Termin mamy na piątek i póki co nic się nie dzieje.
Większość ciąży mi zleciała dosyć szybko a teraz każdy dzień trwa conajmniej 2-3 dni 😂
A co u Was dziewczyny?
Dobrze pogadać z kimś kto naprawdę rozumie co czuję.
 
@Martynka90 gratuluję, jesteśmy we dwie w takim razie z 08.03
Też urodziłam, sn 3840 g i 53 cm
IMG_20200309_013319.jpeg
 
Gratulacje dziewczyny 😘 My jeszcze trochę poczekamy, dzisiaj mam lekarza, zobaczymy czy u mnie coś się zmienia. Już bym mogła urodzić, jak sobie pomyślę, że to jeszcze do tego 25 tyle dni😟
 
reklama
Do góry