reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ale to mówisz o tej stronce?



Znalazłam taka instrukcje - załącznik. Zobacz załącznik 1075947

Ale nie widzę na tej stronce zarejestruj Xd
Widzę, że coś się zmieniło. Ja nigdzie się nie rejestrowałam, jedynie napisałam do nich e-mail, że mam cukrzycę ciążową i szukam alternatywy dla mojego glukometru który zawyża wyniki (miałam Diagnostic - unikaj jak ognia!).

Przysłali mi na mialia formularz do podpisania i odesłałam im podpisany pocztą. Po 2 dniach miałam nowy glukometr u siebie.
 
reklama
Witam zwracam się z pytaniem do was dziewczyny :) czy moaleyscie już robione ktg, ja dziś byłam na takim i tętno mojej małej szalalo jak nie wiem raz było 140 A za 5 minut 189... czy mam się martwić. Dodam że jestem w 37 tyg ciąży moja ginekolog nie jest zachwycona tym zapisem ktg. Pozdrawiam
A może mała się czegoś wystraszyla albo niechcący zacisnela pepowine i się musiała pokręcić? Jeżeli będzie tak jej tętno skakać możliwe, że zrobią cesarke co by nie ryzykować. Ja miałam dwa razy ktg w 33 i teraz w 35 tyg i małej równo serce biło. 144-145 uderzeń. A lekarka nic absolutnie nie mówiła, oprócz tego, że nie była zadowolona?
 
Ja byłam w poniedziałek na KTG i na skurczu, którego nie zawsze musisz czuć tętno dziecka wzrasta. U mnie było dokładnie to samo i mi gin powiedział, że wszystko dobrze.
 
Ja byłam w poniedziałek na KTG i na skurczu, którego nie zawsze musisz czuć tętno dziecka wzrasta. U mnie było dokładnie to samo i mi gin powiedział, że wszystko dobrze.
No właśnie, ja myślę że dzidzia w brzuchu też może się "zestresowac" lub cokolwiek tak jak dorosły, jak ma przyspieszone tętno. Tak myślę.
 
No właśnie, ja myślę że dzidzia w brzuchu też może się "zestresowac" lub cokolwiek tak jak dorosły, jak ma przyspieszone tętno. Tak myślę.
Ja tez tak raz miałam ze tętno było podwyższone bo jadąc na badanie zdenerwowałam się. To nam zdecydowanie pokazało ze emocje mamy maja wpływ na dziecko. Po badaniu kazali mi zrobić przerwę , przespacerować się i odpocząć i następny zapis już był ok.
 
Byłam bardzo zestresowana na tym ktg i jeszcze jak zaczęło piszczec to bardziej... No moja ginekolog wpisała w kartę ciąży skłonność do tachykardi plodu. Jestem trochę przestraszona to moja pierwsza ciąża nie wiem do końca co i jak. Dobrze że poród coraz bliżej :)
 
Byłam bardzo zestresowana na tym ktg i jeszcze jak zaczęło piszczec to bardziej... No moja ginekolog wpisała w kartę ciąży skłonność do tachykardi plodu. Jestem trochę przestraszona to moja pierwsza ciąża nie wiem do końca co i jak. Dobrze że poród coraz bliżej :)
 
Byłam bardzo zestresowana na tym ktg i jeszcze jak zaczęło piszczec to bardziej... No moja ginekolog wpisała w kartę ciąży skłonność do tachykardi plodu. Jestem trochę przestraszona to moja pierwsza ciąża nie wiem do końca co i jak. Dobrze że poród coraz bliżej :)
Ja miałam ktg już cztery razy, mój synek strasznie zaczyna szaleć jak czuję pas na brzuchu tętno mu skacze od 140 do 180 raz nawet jak tak fikał miał około 200, moja ginekolog nic złego w zapisie nie widziała...
 
mam za sobą 3 ktg, muszę robić 1-2 w tyg. i położna mi powiedziała, że Dzieci nie lubią ktg, denerwuje ich już sam dźwięk, a moja Mała, która w dzień się w ogóle nie rusza, tylko po nocach, tak szalała o 10 rano na tych ktg ze 2 z tych 3 razy musiałam Caly czas mocno przyciskać do brzucha „kapsle”, bo uciekała sobie w głąb :)
 
reklama
Ja miałam ktg już cztery razy, mój synek strasznie zaczyna szaleć jak czuję pas na brzuchu tętno mu skacze od 140 do 180 raz nawet jak tak fikał miał około 200, moja ginekolog nic złego w zapisie nie widziała...
Ja właśnie konsultowalam się z położna :) powiedziała mi że bardzo dużo zależy od tego co zjadłam przed badaniem i czy wypilam wystarczająca ilość wody. No ja akurat byłam godzinę po jedzeniu i po wypiciu Kubusia więc stwierdziła że normalne że mała była bardzo aktywna :) I w zapisie ktg nie stwierdziła aż tak dużych odchyleń od normy. A i poworxiala jeszcze że im więcej dziecko się rusza tym jego t3tno będzie wyższe :) więc jestem spokojna. Kolejny zapis ktg w niedzielę zobaczymy co tym razem pokaże :)
 
Do góry