reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny które robiły pappa jakie miałyście wyniki krwi? bo ja właśnie zobaczyłam ze już mam ale nie znam sie na tym
Ja mam
bhcg 102
Pappa 4029
 
Podałaś wartość względną MoM?

IMG_7240.JPG


Taki wynik dostałam krwi
 
Wracam od lekarza... Przyszły wyniki badań DNA. Mam trombofilie wrodzona... Ja nie wiem skąd we mnie te przeczucia, które badania mam robić. Generalnie lekarz powiedział że w piątek w szpitalu zadecydują o sposobie leczenia czy to zastrzyki będą czy acard doustnie. Na szczęście któregoś nam czynnika nie mam a wtedy by było najgorzej. Uspokoił mnie żebym się nie martwił aa, że wszystko będzie dobrze. Przy okazji przepisał mi leki na infekcje bakteryjna. Zrobił usg dopochwowe i dowiedziałam się że będę miała dziewczynkę :) w piątek pobiora mi krew na pappe ale powiedział że nie obiecuje usg genetycznego zależy czy sprzęt będzie wolny jK nie będzie to w przyszłym tygodniu będę miała. Dziewczyny naprawdę macie przeczucia jakieś to zaufajcie matczynej intuicji :)
 
To niestety nie wiem jak się przelicza surowe wyniki. Najlepiej bedzie jak Ci to połączą z wynikami usg genetycznego i wywiadem. Wtedy wszystko razem da ryzyko wystąpienia trisomii.

Jutro będę miała wyniki pełnego testu ciekawa jestem bardzo. Idę dziś na 17 do ginekologa i to z córka bo nie mam z kim zostawić
 
reklama
Do góry