reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Aha czyli jeszcze dochód. To nie wiem czy nie przekrocze, ale to już chyba będzie liczyć się na 3 osoby.

f2w390bv9l357a40.png
 
reklama
Ja biorę sama z siebie Pregna Plus tam jest juz kwas foliowy.
Zmienię lekarza, nie będę płacić za badania na kiepskim sprzęcie na którym nie wiadomo czy cokolwiek będzie widać. Jak idę prywatnie do lekarza to oczekuje ze lekarz będzie miły, profesjonalny, zleci badania, suplementy a tutaj nic... wcześniej chodziłam do tej lekarki i zawsze była miła, dużo rozmawiala, a dzisiaj chyba miała zły dzień. Kiepski sprzęt przeważyl i jednak idę gdzie indziej.
Tylko czy jak będę się starała o becikowe to będzie liczyła się ta dzisiejsza wizyta? I czy nowy lekarz nie będzie chciał karty od poprzedniego lekarza? Karty ciąży jeszcze nie mam

f2w390bv9l357a40.png
Będzie się liczyła, wystarczy że po porodzie później do niej po zaświadczenie,że byłaś na wizycie.
 
Ale w pierwszej ciazy jakos w 4 tygodniu mialam progesteron 46 wiec bylam zdziwiona jak wtedy brałam duphaston A potem luteine A teraz mam progesteron 19 i nic nie przepisał. Też się martwię trochę ale muszę mu zaufać. Podobno były jakieś badania że duphaston może wpływać na rozwój jakiś narządów ( chyba pęcherza moczowego ) u chłopców. Może temu mój gin jest ostrożny w przepisywaniu duphastonu.

A 19 w którym tygodniu masz/ miałaś?
 
Ja biorę sama z siebie Pregna Plus tam jest juz kwas foliowy.
Zmienię lekarza, nie będę płacić za badania na kiepskim sprzęcie na którym nie wiadomo czy cokolwiek będzie widać. Jak idę prywatnie do lekarza to oczekuje ze lekarz będzie miły, profesjonalny, zleci badania, suplementy a tutaj nic... wcześniej chodziłam do tej lekarki i zawsze była miła, dużo rozmawiala, a dzisiaj chyba miała zły dzień. Kiepski sprzęt przeważyl i jednak idę gdzie indziej.
Tylko czy jak będę się starała o becikowe to będzie liczyła się ta dzisiejsza wizyta? I czy nowy lekarz nie będzie chciał karty od poprzedniego lekarza? Karty ciąży jeszcze nie mam

f2w390bv9l357a40.png
Teraz już chyba nie dają becikowego, nie? Tylko „najbiedniejszym” :/
 
reklama
Do góry