reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny bo za dużo czytacie takich złych rzeczy i się nakręcacie trzeba mieć dobre myśli i cieszyć się chwila co będzie to będzie nie zmienimy tego, bardzo dużo rozmawia się o tych złych sytuacjach a zobaczenie jak mało jest nawet tu poruszanych normalnych tematów

Masz racje, bo co chwile tylko czytamy o poronieniu o problemach ;( a ja przeżywam potem takie informacje. Poza tym chyba większość jest na duphastonie a ja nie mam ani tabletek ani nawet u lekarza nie byłam ;/
 
reklama
Masz racje, bo co chwile tylko czytamy o poronieniu o problemach ;( a ja przeżywam potem takie informacje. Poza tym chyba większość jest na duphastonie a ja nie mam ani tabletek ani nawet u lekarza nie byłam ;/

Ja tez nie biorę leków nie byłam badana betę raz robiłam kolejna w piątek dopiero ale musi być dobrze myśle o tym co dobre
 
W sumie to nie wiem czy powinnam mieć zakaz czy nie bo wizyta dopiero 19.07 mam coraz więcej wątpliwości co do tego terminu ale może sama sobie wkręcam.
Ja też mam dopiero wtedy pierwsza wizytę. Mogłam wybrać 12 lipca, ale bałam się rozczarowania jak w poprzedniej ciaxy. Poszłam za wcześnie i wpedzilam się w spory stres . Co ma być to będzie. I wszystko juz będzie 19 tego wiadomo.
Musze uzbroić się w cierpliwość.

Płeć mi obojętna, mimo że mam już dwóch chłopców.
 
No mi lekarz mówił zeby zrobić dwa razy, robiłam w piatek wynik 26 odczekać tydzień i znowu wtedy będzie wiadomo ze ok z przyrostem.. a później w 6 tc na usg. Jak robiłaś raz to pewnie zrov
 
No mi lekarz mówił zeby zrobić dwa razy, robiłam w piatek wynik 26 odczekać tydzień i znowu wtedy będzie wiadomo ze ok z przyrostem.. a później w 6 tc na usg. Jak robiłaś raz to pewnie zrov

Robiłam 2 razy ale na samym początku półtora tyg temu. Miałam 93 i po 2 dniach 277
 
reklama
Czyli nie jestem sama!;)
A myślisz ze ma sens robić znów betę czy darować sobie całkowicie?
Nie jesteś sama, ja 11 mam dopiero wizytę u położnej i nie wiem co mi powie zobaczymy, ale z tego co wiem wagę sprawdza obwody i nic więcej, a później dopiero wizyta 12.08 w Polsce... Jestem pozytywnie nastawiona, kurcze gdyby to była pozamaciczna lub cokolwiek to by były objawy, a tak to relaksować się i nie stresować, choć gdyby ktoś mi dał maszynę do przenoszenia w czasie już bym była w 30tygodniu z zdrowym dzidziusiem ;) aż dziwne a zawsze chciałam się przenosić w tył ;)
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Do góry