reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

mnie jeszcze nie złapała senność... chociaż dużo śpię, pozwalam sobie, więc może dlatego nie odczuwam jakiegoś nadmiernego zmęczenia. Jeśli chodzi o współżycie to mój ginekolog zakazuje w 1 trymestrze... ale to może ze względu na wcześniejsze poronienie. Pamiętam jak poprzednim razem po zbliżeniu czułam właśnie skurcze...być może one były powodem dalszych powikłań, także u nas póki co celibat małżeński :)
Właśnie u nas też chociaż mnie już nosi ale cóż są rzeczy ważne i ważniejsze :)
 
reklama
A my uprawiamy dość dużo seksu... mam wyjątkowa ochotę... jedyne co to z daleka od piersi bo bola niemiłosiernie.
 

Ze za późno, ze się okaże to ciąża pozamaciczna albo zagrożona czy z krwiakiem. Tak jak na początku podeszłam pewna, ze będzie dobrze tak teraz in więcej czytam przypadków tym gorzej się czuje. I tak myśle; ze gdybym miała wizytę już to bym się uspokoiła a tak muszę jeszcze czekać 11dni...
 
Ze za późno, ze się okaże to ciąża pozamaciczna albo zagrożona czy z krwiakiem. Tak jak na początku podeszłam pewna, ze będzie dobrze tak teraz in więcej czytam przypadków tym gorzej się czuje. I tak myśle; ze gdybym miała wizytę już to bym się uspokoiła a tak muszę jeszcze czekać 11dni...
Kochana ja mam podobnie i mysle ze kazda z nas tak ma.. ja tez musze czekac do 16.07. Takze jedziemy na tym samym wozku. Ja juz przestalam czytac.. zeby sie nie nakrecac.. Ty tez juz nie czytal i nie zastanawiaj sie, nie analizuj objawow albo ich braku. Czekamy spokojnie.. musimy! Musi byc dobrze.. wierze w to!! Zobaczysz, ze 19 po wizycie przekazesz nam dobre wiesci! :)
 
Dziewczyny bo za dużo czytacie takich złych rzeczy i się nakręcacie trzeba mieć dobre myśli i cieszyć się chwila co będzie to będzie nie zmienimy tego, bardzo dużo rozmawia się o tych złych sytuacjach a zobaczenie jak mało jest nawet tu poruszanych normalnych tematów
 
reklama
Kochana ja mam podobnie i mysle ze kazda z nas tak ma.. ja tez musze czekac do 16.07. Takze jedziemy na tym samym wozku. Ja juz przestalam czytac.. zeby sie nie nakrecac.. Ty tez juz nie czytal i nie zastanawiaj sie, nie analizuj objawow albo ich braku. Czekamy spokojnie.. musimy! Musi byc dobrze.. wierze w to!! Zobaczysz, ze 19 po wizycie przekazesz nam dobre wiesci! :)

Wiesz ja się po prostu boje tego, ze będzie krwiak i coś będzie nie tak a ja za późno do gin pójdę :/
A Ty już byłaś czy 16.07 to będzie tez Twoja pierwsza wizyta?
 
Do góry