reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dzień dobry :-) :) ja jestem bez mocy.Ranomalo brakowało, a tulilabym kibelek. Ale na szczęście opanowalam to.

Co.Wam pomaga na mdłości?
Dzisiaj nic fatalnie muli bez sekundy przerwy [emoji849]


Odebrałam wyniki tarczycy i niestety tsh poszło w górę, niby na granicy ciążowej bo 2.32 ale już mnie to martwi, dobrze że jutro wizyta
 
reklama
Dzisiaj nic fatalnie muli bez sekundy przerwy [emoji849]


Odebrałam wyniki tarczycy i niestety tsh poszło w górę, niby na granicy ciążowej bo 2.32 ale już mnie to martwi, dobrze że jutro wizyta
Ja w ciąży z córką czasem miałam 4 .
A ft4 w najniższej dolnej granicy.
Ja czekam właśnie na wyniki tarczycy bo we wtorek bylam na spotkaniu z położna i pobrała krew.
 
Super! Masz jakies zdjecia?

Najgorsze jest takie rozmyslanie i przeszukiwanie internetu. Bedzie dobrze! Musi byc :) kiedy masz nastepne usg?

Ja dla chlopca mam Bruno albo Luca, ale maz bardzo nie lubi pierwszego.
Dla dziewczynki bardzo podoba mi sie Matilda albo Sophia, ale na razie nastawiam sie na chlopca, zeby sie nie rozczarowac ;)
Dzidzia :D ja mam tylko jedno imie Gabrysia, jakoś w środku czuje że będzie dziewczynka chociaż każda jedna osoba twierdzi że napewno chłopiec. Zobaczymy :)
 

Załączniki

  • 20190822_081740.jpg
    20190822_081740.jpg
    250,2 KB · Wyświetleń: 86
  • 20190822_081912.jpg
    20190822_081912.jpg
    223,4 KB · Wyświetleń: 88
  • 20190822_081839.jpg
    20190822_081839.jpg
    238,2 KB · Wyświetleń: 88
U mnie też mówią że chłopiec będzie.A ja bym chciala druga dziewczynkę bo boję się że chłopca nie ogarnę...
Imię dla dziewczynki mam .Bedzie Olivia, albo Livia.A jak chłopczyk to Olivier
 
reklama
Do góry