reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Hej.Ja też jestem po 3 poronieniach 5-6 tydz i jednej pozamacicznej.Mam już córkę i teraz w 10t5d
Niestety w ciąży tarczyca świruje, ale jak jesteś pod opieką Endo to wie co robi :)
Ja mam termin na 15.03
Super! To będę się Ciebie trzymać:D
Ja mam termin na 15.03, niedoczynnosc tarczycy i tez tsh roznie biorę eutyrox 50.
Objawów ostatnio brak wszystko przeszło
U mnie jest nadczynność i biorę Thyrosan, ma zablokować wydzielanie hormonów tarczycy ;)
Ciekawe jak wyjdzie z terminem porodu..
 
reklama
Macie upatrzona jakas ksiazke o ciazy jakis poradnik czy cos? Albo segregator/organizer? Myslalam od tym od mamaginekolog ale sie zastanawiam..
 
Hej dziewczyny :) podczytuje Was praktycznie od początku ale nie miałam odwagi żeby napisać.
Jestem w czwartej ciazy, po 3 wczesnych poronieniach w 5-6 tc (pełna diagnostyka moja i męża, nic nie wyszło, jestem teraz na pełnym zestawie lekow: zwiększona dawka kwasu foliowego, sterydy, heparyna, progesteron i inne).
Aktualnie jestem w 11 tygodniu (10+4) więc jeszcze tak daleko nie zaszłam ;) stąd też tak długie moje ukrywanie.
Om 10.06, termin wyznaczony na 16.03, jest ktoś podobnie?
Nie mam specjalnych objawów, na początku bóle brzucha ale już dawno o nich zapomniałam ;) jak normalnie jestem straszny łasuch to teraz nawet nie patrzę za słodkim, co w sumie mnie cieszy :) narazie waga w miejscu a bardzo się bałam, że po sterydzie pójdzie w górę.
Prenatalne zaplanowane na 4.09, odliczanie trwa.
Męczy mnie jedna rzecz. Przed ciąża sprawdzałam tarczyca było ok a teraz jaja jakieś się dzieja ;/ tsh 0,005, ft 3 i ft 4 powyżej normy, trab powyżej no i anty top i anty tg też dużo wyższe.. Jestem pod opieką endo więc mam kolejny zestaw leków.. jest ktoś w podobnej sytuacji?
Witaj. Ja mam identyczni jak Ty :) ostatnia miesiaczka 10.06 ale mi na drugim usg wyliczyli termin na 13.03 ale na pierwszym 16-17.03 a to kolejne usg ale nie prenatalne mam dzien przed Toba. 03. 09...u mnie rowniez odliczanie trwa :)
Ja przed ciaza tsh mialam w normie a teraz mam 0.06 wiec ponizej bo od 0.35 sie zaczyna ale ft 3 i ft4 w normie. Moj endo powiedzial, ze to normalne ze moze byc w 1trymestrze nizsze tsh zebym w drugim trymestrze zrobila powtorke. Tez mam na imie Karolina wiec wiele nas laczy ;) zycze powodzenia z brzuszkiem. Oby nam wszystkim sie udalo :)
 
U mnie tak.

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png

Przepraszam za straszenie ale glukoza do sprawdzenia. U mnie wyszła cukrzyca, bo w ciąży jest do 90
 
Jak będzie chłopczyk to będę sie zastanawiać po porodzie tak bardzo jestem pewna że to dziewczynka :p
No to trzymam kciuki, zeby sie sprawdzilo :) ja tez bylam przekonana, ze moje pierwsze dziecko to dziewczynka. Dowiedzialam sie w 20tc, ze spodziewam sie chlopczyka. Po usg maz spytal czy jeszcze chce tego dziecka, w takim bylam szoku.
Tym razem od poczatku nastawiam sie na siurka :D ale podobno zazwyczaj przeczucie nie zawodzi, wiec mam nadzieje, ze u ciebie sie to sprawdzi:)
U nas z zaplanowanych imion dla dziewczynki Liliana a dla chłopczyka Aleksander ;)
Moj synek to Alexander <3 Alex, Olek, Olus, Alus. Do wyboru do koloru :) Liliana tez pieknie.
 
Meldujemy po prenatalnych :) dzidzia ma 54mm i szaleje w brzuchu :) obraz usg idealny :) lekarz zachwycony powiedział ze test sanco nie ma sensu i mam coś sobie kupić za te 2000[emoji23]
Jestem przeszczęśliwa :) płci nie dało rady zobaczyć bo wyrostek nijak leżał ale nie szkodzi, jak usłyszałam ze jest zdrowe to
Wszystko inne straciło znaczenie. Jeszcze czekamy na wynik pappa ale jestem dobrej myśli.
 
reklama
Do góry