reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dzięki
U mnie tak.

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Dzięki ;) masz w normie, ja mam 9% Limfocytow norma to 20% w ciąży może być 15% ale nie 9, nic dzisiaj jestem w Krakowie znajome odwiedzam wiec plus że nie siedzę w domu i myślę...
 
reklama
Ja tez sie czuje jak bloto. Do pracy musze chodzic bo to niby firma rodzinna ale czas urlopow w pelni i nie ma komu pracowac. Dzisiaj czuje sie tez gorzej. Nie wspominajac juz ze ciagle mnie muli, czasem minie na 1 dzien a pozniej znowu ale od kilku tygodni prawie kazdego dnia non stop. Wczoraj przytulalismy sie z mezem i dzisiaj tego pozalowalam, bo jajniki mnie bola i brzuch.Co chwile sprawdzam na wkladce czy aby nie plamie ale nie. No ale biore regularnie luteine rano dopochwowo. Takie bylo zalecenie lekarza bo mialam niedobor progesteronu. Czy wy tez macie takie bole po przytulaniu? Jak ja zazdroszcze tym wszystkim dziewczynom ktore maja juz za soba usg :)albo sa tuż przed :) aaa i sprawdzilam usg z ok 6tyg no i po prawej stronie byl zarodek..bedzie chlopak jak nic. Macie pomysly na imiona? Jak myslalam o dziewczynce to chcielismy Emme a chlopiec Tymek
 
U mnie doktor powiedział że wszystko dobrze, wszystko jest na swoim miejscu :D
Super! Masz jakies zdjecia?
U mnie dzisiaj 10. 0. W sumie czuje się jakbym nie była w ciąży nawet sutki się zrobiły jakieś sflaczałe... Naczytalam się o zakrzepicy wrodzonej i o poronienia h i po prostu zalamalam się. Mój tata w wieku 30 lat miał zawał, jeszcze nie ma 50 lat a jest cały w zylakach a waży 60 kg. Zamówiłam sobie testy DNA ale zanim dojdą i je odeśle i przyjdą wyniki to oszaleje. Wczoraj przeplakalam pół nocy. Poszłabym na usg sprawdzić czy wszystko ok ale ja już nie mam kasy na te wizyty... Przepraszam potrzebuje się wyzalic zazdroszs wam prenatalnych i myślenia o zakupach ja nie umiem myśleć pozytywnie :(
Najgorsze jest takie rozmyslanie i przeszukiwanie internetu. Bedzie dobrze! Musi byc :) kiedy masz nastepne usg?
Ja tez sie czuje jak bloto. Do pracy musze chodzic bo to niby firma rodzinna ale czas urlopow w pelni i nie ma komu pracowac. Dzisiaj czuje sie tez gorzej. Nie wspominajac juz ze ciagle mnie muli, czasem minie na 1 dzien a pozniej znowu ale od kilku tygodni prawie kazdego dnia non stop. Wczoraj przytulalismy sie z mezem i dzisiaj tego pozalowalam, bo jajniki mnie bola i brzuch.Co chwile sprawdzam na wkladce czy aby nie plamie ale nie. No ale biore regularnie luteine rano dopochwowo. Takie bylo zalecenie lekarza bo mialam niedobor progesteronu. Czy wy tez macie takie bole po przytulaniu? Jak ja zazdroszcze tym wszystkim dziewczynom ktore maja juz za soba usg :)albo sa tuż przed :) aaa i sprawdzilam usg z ok 6tyg no i po prawej stronie byl zarodek..bedzie chlopak jak nic. Macie pomysly na imiona? Jak myslalam o dziewczynce to chcielismy Emme a chlopiec Tymek
Ja dla chlopca mam Bruno albo Luca, ale maz bardzo nie lubi pierwszego.
Dla dziewczynki bardzo podoba mi sie Matilda albo Sophia, ale na razie nastawiam sie na chlopca, zeby sie nie rozczarowac ;)
 
Cześć dziewczyny, byłam dzisiaj na wizycie. Z dzieckiem wszystko dobrze. Według OM w dniu dzisiejszym mam 9t5d, a według USG 10t1d, a u was dziewczyny jakie są różnice? Chciałam dodać, że czytam dosłownie WSZYSTKIE strony od początku, podobnie jak drugie forum marcowych mam, tylko do tej pory prawie nic nie pisałam. Ciąża nie jest planowana, mam 23 lata, dopiero w tym roku skończyłam licencjat. Czy jest może tutaj mama w podobnym wieku? Nie ukrywam, że jest mi w chwili obecnej ciężko, dzisiaj na USG jak zobaczyłam dzidziusia to się rozpłakałam, bo do tej pory nie docierała do mnie ta sytuacja, ale jak zobaczyłam jak rusza nóżkami to same wiecie :) Chciałam podziękować, że tyle tutaj piszecie o wszystkim, można się duuuużo dowiedzieć. Dużo zdrówka życzę!
kochana duzo sił! nie wiem jak to jest w młodym wieku mieć dziecko, bo ja skończyłam studia, wzięliśmy ślub i potem zaplanowaliśmy dziecko i teraz drugie. jednak ciąża w takim wieku jak Twój jest z pewnością dobrą alternatywą, do 30 będziesz miała odchowane dziecko- ja pierwsze urodziłam jak miałam 29 lat, a teraz jak urodzę to już 32 lata, więc późno.
u mnie też jest taka rozbieżność z om i usg jest różnica 4 dni, a w pierwszej ciąży tak nie było.
 
Dziś prenatalne, stres poziom 1000% .... Do dziewczyn które byly juz na prenatalnych - czy wizyta zaczyna sie od badania na fotelu gin czy wyłącznie usg? Usg przez brzuch czy dopochwowe ? ( nigdy nie mialam przez brzuch :o lepiej ubrać sie wtedy w spodnie i bluzeczke ? ) Zwykle na wizyty gin jestem w sukience zeby nie paradowac z gołą pupa... :)glupie pytanie ale dla komfortu moze ktos doradzi?
ja miałam prenatalne jako badanie na fotelu, potem usg, dopochwowe i przez brzuch- i tutaj zaskoczenie- bo dziecko było pięknie widac przez brzuch- w pierwszej ciąży przez brzuch nic nie było widać do 20 tyg, więc ta ciąża jest zdecydowanie inna od poprzedniej. ja zawsze ubieram sukienki, albo spódnicę, jak jest ciepło. ja mam super lekarkę, więc nie czuje tam żadnej krempacji:)
 
Dzień dobry :-) :) ja jestem bez mocy.Ranomalo brakowało, a tulilabym kibelek. Ale na szczęście opanowalam to.

Co.Wam pomaga na mdłości?
 
Dzień dobry :-) :) ja jestem bez mocy.Ranomalo brakowało, a tulilabym kibelek. Ale na szczęście opanowalam to.

Co.Wam pomaga na mdłości?
Mi do tej pory pomagal imbir zalany goraca woda, ale juz tak sie go opilam, ze nie moge na niego patrzec. Probuj jesc male porcje co 2 godziny, zeby nie zaczelo cie ssac w zoladku. Poza tym na razie ratuje sie cola, chociaz to nie jest najzdrowsze rozwiazanie.
 
Ostatnia edycja:
Mi nic nie pomaga zjadłam pomidorowke i leze :( bo muli stoi mi wszystko w gardle oby do poniedziałku do wizyty przetrwać :( to się uspokoje bo ciągle wydaje mi się że coś jest nie tak schudłam - 2kg.

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
reklama
Do góry