reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja leżę w łóżku ale dalej kłuję szczególnie jak się przewroce z lewego boku na bok, wczoraj miałam tak bolące piersi a dzisiaj znikły te żyły I o wiele wiele mniej mnie bolą, aż mnie trochę to przeraża... Chcę już jutro to usg bo zwariuję...
Mam nadzieję że Ci przejdzie szybko i wszystko będzie dobrze. Kurde te pierwsze tygodnie ciąży to jednak straszne są, zamiast się cieszyć to ciągle jakieś powody do zmartwień. Oby wszystkim nam się udało!
 
reklama
Rany, ja przespalam przespałam prawie cały dzień. Nie mam sił dziś.

Stelka i Anita wspólczuje wam tych wizyt na IP. Ja zawsze trafiam na fajnych lekarzy, tyle osób ma wlaśnie jakies nieprzyjemnosci i ja się zawsze obawiam jak idę, ale jakoś mi się trfia na profesjonalnych. Ale ja np. jeżdżę do Warszawy, bo obawiam sie, ze u mnie 5o mogło by się wlaśnie skonczyc gorzej[emoji37]

Piekne macie brzuszki[emoji7] u mnie to nic nie widać poza tłiszczykiem, ktory soboe ostatnio wychodowalam[emoji23][emoji1787]
Jesli chodzi o wage w ciąży, ja w ogole się nie przejmuję, bedzie co bedzie. W zeszłej sporo przybralam, ale po powrocie ze szpitala po porodzie wyszlam na zero. Jednak 4 kg bobas, mega dużo wód plodowych musiały swoje ważyć, a do tego na koniec strasznie spuchlam, nogibjak baniaki[emoji854]

Dziewczyny, które czekają na pojawienie sie serduszka, trzymam mocno kciuki[emoji110]

U mnie plamienia nadal, mam nadzieję, że jednak przejdą. W środę kontrola.
U mnie ustały trochę, ale bacznie obserwuje. Dużo masz tych plamien ? I jaki kolor?
 
Dziewczyny, jestem załamana ... nie wiem co mam myśleć. Ostatnia miesiączka 1.06 cykle 31 dni.
Byłam na IP z pęcherzem i nerka okropny ból straszny mnie złapał. babka mi robiła usg mówi, ze widzi tylko pęcherzyk ciążowy... mówię jej, że fajnie bo lekarz dwa dni temu mówił co innego, ze na zdjęciu już coś widać, ze na serduszko jeszcze za wcześnie, ale ze coś widać...pokazuje babce poprzednie usg a ona, ze to jeszcze nie płód., ze usg złe oznaczone To do chu...Pana jest ten płód czy nie. Zaraz się będę w ogóle zastanawiać czy jestem w ciąży . Siedzę załamana nie wiem co mam myśleć, czy jest dobrze wszystko czy nie.... istny koszmar... zdjęcie z czwartku teraz ma pinda nie dała może jednak jest coś z maleństwem nie tak. A tak z drugiej strony przepisała mi monural jedna saszetkę a na ulotce pisze, ze jedna dawka podawanego leku nie jest właściwa. Ocipieje zaraz
Zobacz mamy podobne zdjęcie usg też wiek ciąży z usg 6t2d A z miesiaczki inny 6t6d. I wielkość CRL 0,52 też podobna jak na moim usg
U mnie w tym dniu widziałam migajace serduszko.
Mi się wydaje że nie powinnaś się martwić na zapas to niepotrzebne Tobie i szkodzi ciąży.
20190718_172550.jpeg
 
U mnie ustały trochę, ale bacznie obserwuje. Dużo masz tych plamien ? I jaki kolor?
Takie brunatne, wczoraj i dziś rano, tak po nocy było troche więcej tego śluzu zabarwionego. Dzisiaj w dzień nie było. Nie mam wrażenia, żeby ustawały. Zobaczymy do środy.
 
Takie brunatne, wczoraj i dziś rano, tak po nocy było troche więcej tego śluzu zabarwionego. Dzisiaj w dzień nie było. Nie mam wrażenia, żeby ustawały. Zobaczymy do środy.
Ja miałam przez kilka dni i poszłam na kontrole i było ok. Na tym etapie może się to zdarzać i nie musi być groźne. Mam nadzieje, ze tak jest u nas. Po prostu bardzo się oszczędzaj teraz i obserwuj. Grunt, żeby nie były obfite i czerwone. Zabarwiony na brązowo śluz jest ok. Tez tak mam
 
To jest właśnie czwartkowe, tego z nocy co podobno jest tylko pęcherzyk ciążowy nie raczyłam dostać, a że byłam tak obolała to i na poczekaniu nie patrzyłam co dała mi. Stosunek jedyny zreszta w tamtym miesiącu miałam 18.06 wiec napenwo wtedy musiało się to stać... wiec nie wiem czy to normalne, ze nie ma jeszcze serca :(
U mnie stosunek był 16.06 więc jakoś podobnie jak u Ciebie i cykle 31dniowe om 31.05
Co do serduszka to różnie z nim bywa nie zawsze wszystko rozwija sie książkowo, nie martw się będzie dobrze [emoji173]
 
reklama
U mnie stosunek był 16.06 więc jakoś podobnie jak u Ciebie i cykle 31dniowe om 31.05
Co do serduszka to różnie z nim bywa nie zawsze wszystko rozwija sie książkowo, nie martw się będzie dobrze [emoji173]
Mam nadzieje bo bardzo się martwię, to mija pierwsza ciąża. Jutro napewno się odezwę :(
 
Do góry