reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

A właśnie czy wy chodzicie na to usg z partnerami czy same?
W 1 i 2 ciąży mąż chodził ze mną na wszystkie wizyty, w 3 tylko na prenatalne teraz też panujemy razem być na tych prenatalnych no ale zależy czy da rade z pracą.
2nn3skjo0g2uakzb.png
 
reklama
Mamy, ktore na stale mieszkaja za granica: czym kierujecie sie przy wyborze imienia? Stawiacie na polskie czy zagraniczne? Przy pierwszym synku chcialam, zeby imie bylo znane w obu krajach, zeby rodzina w PL nie miala problemu z zapamietaniem/wymowa a syn nie musial sie z nim meczyc jak bedzie starszy (przykladowo imie Slawomir kojarzy sie w Holendrom z brzydkim wyrazeniem) . Stanelo na imieniu Alexander. Tym razem mysle, ze bedzie bardziej egzotycznie ;)
Macie jakies fajne strony z imionami do polecenia?
Boje się jeszcze o tym myśleć , ale z pewnością chciałabym coś, co w miarę funkcjonowałoby w obu krajach ;)
 
Ja już po wizycie, wyniki badań prawidłowe cukrzycy nie mam, muszę tylko uzupełnić żelazo.
USG mam dopiero 26 sierpnia(czyli ok 12 tc), ale chyba wybiorę się wcześniej prywatnie przed wyjazdem na wakacje by być spokojną.

Gratuluje udanych wizyt :)
2nn3skjo0g2uakzb.png
 
A właśnie bierzecie jakieś witaminki na początku już ciazy? Ja byłam w aptece wczoraj i kupiłam sobie femibion 1
Ja zaczęłam brać od początku cyklu w którym się staraliśmy i biorę do teraz, wizyta z położną 23 we wtorek A w tą sobotę poerwsze USG mam nadzieję 3 usłyszę upragnione serduszko:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry