reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Ja z córką rzuciłam od razu jak sie dowiedziałam, potem karmiłam jeszcze 7 mc piersią i jakoś tak pare dni później mój R . przyniósł do domu paczke fajek ... no i się zaczęło ... ale coś mnie naszło na początku marca , że szkoda zdrowia i kasy na to dziadostwo , i w dodatku czasu tez no i udało się rzuciłam i nie palę, mam nadzieję , że nigdy więcej nie zapalę :)
Jejku ja mam taki wyrzut sumienia ale nie potrafię ograniczam idę się da ale nie umiem zaraz się denerwuje :( jak wam się to dziewczyny udało?
 
T
Taaak możecie mnie oceniać ale ja nadal podpalam bo nie umiem odstawić :(:(:(

Wiesz co ja pale 13 lat i ciężko mi rzucić próbowałam milion razy ale dziecko ma na mnie taki wpływ ze nie potrafię świadomie mu robić krzywdy i wiesz ja wcale nie czuje potrzeby palić to jest najlepsze.
Nie chce Cię potępiać ale myśle ze powinnaś zacząć myśleć o dziecku a nie o sobie..

Moja koleżanka paliła w ciąży dziecko jest chore nie wiem czy to miało wpływ do tej pory nie wiedza co małej jest ale normalnie funkcjonować nigdy nie będzie myśle ze nie chciałabyś później zastanawiać się czy twoje palenie miało na to wpływ tak jak ona teraz [emoji17]
Poprostu nie warto
 
Wynik bety z wczoraj: 751,3 .... kur... coś jest nie tak.
NIBY przyrost OK,ale ginekolog mówił, na wizycie tydzien temu, ze beta w poniedziałek/wtorek powinna wyniesc ok 1000 ...

Wtedy szybko mi rosła ta beta


I beta 02.07 godz. 17- 14,5
II beta 05.07 godz. 17 - 32,1
III beta 15.07 godz. 06:00 - 751,4

OM 11.06.2019

ckaiflw1prbvmdef.png

U mnie było tak:
05.07 0.2
08.07 34
16.07 754

Ostatnia @ też 11.06 :-) U mnie pisze że przyrost prawie 200% Na pewno wszystko jest ok nie stresuj się niepotrzebnie.
 
reklama
Do góry