reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Ja właśnie kończę pierwszy sezon serialu Pakt. Polska naprawdę dobra produkcja. Piszę o tym bo zastanawiam się czy będąc w ciąży powinno się unikać mocnych filmów, seriali? To chyba nieszkodliwe :p
Ja oglądam mocne filmy. Nie lubię komedii itp. Ja relaksuje się przy filmach o seryjnych zabojcach.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ha wkoncu odespalam bo zszedl ze mnie stres. Od poniedzialku nie moglam spac ani w nocy ani w dzien.

Mam nadzieje ze mnie jutro wypisza.
Tez bym zjadla cos dobrego. Pierogi ruskie z maselkiem albo golabki w sosie pomidorowym. Mniam mniam.

Wogole musze pochwalic meza. Swietnie sobie radzi z Emilka. Jestem z niego dumna. Jak zawsze mialyscie racje.
:) :)
 
Ha wkoncu odespalam bo zszedl ze mnie stres. Od poniedzialku nie moglam spac ani w nocy ani w dzien.

Mam nadzieje ze mnie jutro wypisza.
Tez bym zjadla cos dobrego. Pierogi ruskie z maselkiem albo golabki w sosie pomidorowym. Mniam mniam.

Wogole musze pochwalic meza. Swietnie sobie radzi z Emilka. Jestem z niego dumna. Jak zawsze mialyscie racje.
:) :)
Widzisz jak chłop musi to nie ma wyjścia :)
Super, że wszystko w porządku.
 
@Dziewczyna82 to zes mnie zestresowala. Wczoraj jak glowa zaczela mnie bolec o 11 tak skonczyla o 22. Bo wzięłam paracetamol o 20, nie bylam w stanie juz bolu znieść. Dobrze, ze mam dzisiaj wizyte u gina i mam nadzieje ze niezaszkodzilam.
 
reklama
Do góry