reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny. Wczoraj moja córeczka kończyła 2 lata wiec wylaczylan telefon i cały dzień bylam tylko dla niej. :) zrobiliśmy sobie rodzijny dzien i bylo wspaniale, a po calodziennych wrazeniach Ewcia dalej spi :D wieksze urodziny dla rodziny w sobotę :)
Dlatego czytanie was dopiero co nadrobilam :)
Witam nowe dziewczyny, widziałam jakieś serduszko - gratuluję :)
@Molly_88 trzymam kciuki za usg.
Wózek mam po córce choć kusi mnie kupno nowego :) ale mysle ze fasolce na następną wiosne kupimy potem jakąś fajną spacerówke, bo te duze z wózków 3w1 nie przemawiaja do mnie, choć w zimie sie sprawdzaja :)
Ja mam dzis wizyte jednak o 12:20, nie spałam cala noc i mega sie denerwuje. Dałabym wszystko żeby bylo bijące serduszko..
@andzelika87 trzymam kciuki za twoją wizyte. Ktos jeszcze wizytuje dzisiaj?

Serduszko mojego Sławka albo Alicji. Jejuuuu aż mi łzy poleciały z wzruszenia. Moje dziecko :) To niesamowite.

Bycie mamą musi być fantastyczne :) Napiszcie Drogie Mamusie coś o tym dla tych niedoświadczonych :)
 
@golden witaj w Naszym gronie:) z nami spędzisz milo czas:D
@Bananowiec super, ze z dzidzia jest wszystko ok:D
I dziękuję ci zs info, bo juz żem wyla ze dziecku krzywdę moze zrobilam:( juz sie dopatruje, ze piersi mi maleją itd. mózg robi z nami co chce:(
 
Serduszko mojego Sławka albo Alicji. Jejuuuu aż mi łzy poleciały z wzruszenia. Moje dziecko :) To niesamowite.

Bycie mamą musi być fantastyczne :) Napiszcie Drogie Mamusie coś o tym dla tych niedoświadczonych :)
Jak kochasz tak dziecko, które jeszcze jest w brzuchu to pomyśl co będzie jak będziesz miała je już w ramionach. Totalny odlot ;)
 
Dziewczynki!!!!!
Moje Malenstwo Kochane zyje!!! Serduszko pieknie bije!!! Uroslo od pieniadzialku :)) ma 1,85cm :) to 8t2d ;)
Jestem prze prze szczesliwa!!
Ciaza dalej zagrozona ale wiem ze moje Kochane Sloneczko zyje :)
Dziekuje Wam bardzo za wsparcie!!! :* <3


Molly bije i będzie biło do samego końca! <łezka> Oby tylko takie dobre wieści! Ja dzisiaj się rozklejam co chwila :(
 
reklama
Witam się i ja . W niedzielę na teście zobaczyłam dwie kreski, beta 81 wczoraj beta 291.2 więc postanowiłam nieśmiało się przyłączyć. Przewidywany termin porodu to 25.03.2018.
Miło mi będzie móc dzielić się doświadczeniami tutaj z Wami :)


Witaj! I gratuluje :) Pierwsza ciąża? Jesteś juz mamusią? :)
 
Do góry