reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Nie mam dziś mocy... Czuję się strasznie ciężka, tylko bym leżała.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie mam dziś mocy... Czuję się strasznie ciężka, tylko bym leżała.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez mam podobnie, ale coz dzialac trzeba stety.
A mnie naszedł smak na zupę porową z serkami topionymi i mięsem mielonym.... Do tego robię grzanki z masełkiem czosnkowym. Zaraz będę wcinala :biggrin2:
Nie obrazisz się?:D jak zem to przeczytała, az mnie skrecilo :D oczywiscie na nie:) Czlowiek w ciazy je tyle roznosci..ze az szkoda słów:)
 
reklama
Ja mam ubranka po córci. Na chłopca też mam, bo moja Zuzia miała być chłopcem. W 8 miesiącu dopiero lekarz powiedział, że dziewczynka. Cały czas mi mówili, że chłopak. Na prenatalnych tez także tamten lekarz mocno zdziwiony był :).

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie Julian od początku do końca ciąży na wszystkich usg miał być dziewczynką. Niespodzianka przy porodzie [emoji5]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry