reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Za wszystkie wizytujące trzymam bardzo mocno kciuki.
Widzę że na tą chwilę chyba to ja tutaj ostatnia z wizytami będę.
Zazdroszczę Wam tych mdłości itd.
Ja objawów nie mam praktycznie żadnych co powoduje że zaczynam schizować.
Ostatnim razem to mnie chociaż piersi bolały, a teraz nic :/
 
Za wszystkie wizytujące trzymam bardzo mocno kciuki.
Widzę że na tą chwilę chyba to ja tutaj ostatnia z wizytami będę.
Zazdroszczę Wam tych mdłości itd.
Ja objawów nie mam praktycznie żadnych co powoduje że zaczynam schizować.
Ostatnim razem to mnie chociaż piersi bolały, a teraz nic :/
A który to tc? Ja też się martwilam,że nie mam mdłości i za dobrze się czuje i już żałuję ze sie tym czasem nie cieszyłam, dzisiaj wstać z łóżka nie mogę a na samą myśl o jedzeniu mi niedobrze:/ mnie mdłości dopadly w ostatnim dniu 7 tc
 
A który to tc? Ja też się martwilam,że nie mam mdłości i za dobrze się czuje i już żałuję ze sie tym czasem nie cieszyłam, dzisiaj wstać z łóżka nie mogę a na samą myśl o jedzeniu mi niedobrze:/ mnie mdłości dopadly w ostatnim dniu 7 tc
Ja dopiero wczoraj test robiłam :) haha
Wiem... niecierpliwa jestem...ale to moja 3 ciąża i nigdy jakiś mocno zauważalnych objawów nie miałam. I zawsze żyję w takiej niepewności od wizyty do wizyty :)
Może gdybym kibelek przytuliła kilka razy to bym była spokojniejsza :)
 
Ja dopiero wczoraj test robiłam :) haha
Wiem... niecierpliwa jestem...ale to moja 3 ciąża i nigdy jakiś mocno zauważalnych objawów nie miałam. I zawsze żyję w takiej niepewności od wizyty do wizyty :)
Może gdybym kibelek przytuliła kilka razy to bym była spokojniejsza :)
Uwierz mi ze póki możesz ciesz się błogim stanem:)
 
Za wszystkie wizytujące trzymam bardzo mocno kciuki.
Widzę że na tą chwilę chyba to ja tutaj ostatnia z wizytami będę.
Zazdroszczę Wam tych mdłości itd.
Ja objawów nie mam praktycznie żadnych co powoduje że zaczynam schizować.
Ostatnim razem to mnie chociaż piersi bolały, a teraz nic :/
Nie chciałbyś :). Dzisiaj miałam takie skurcze jelit, że wytrzymać nie mogłam, a wymiotowałam co tylko poczułam jakikolwiek zapach. Mam nadzieję, że to jednorazowe było. Teraz mam smak na ciastka z marmaladą. Ech

Trzymam kciuki za wizyty.

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry