reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

No tak. Ostatnio o pierwszej w nocy zrobiłam 2 kursy by ekipę rozwieść. Taaa odpoczywać wszyscy twierdzą że ciąża to nie choroba. Może ja zabardzo dramatyzuje, ale wczoraj konkretnie się zdolowalam. Dziś jest lepiej. ..
Szczerze... Taka ekipa to nie ekipa. No wybacz, ale ja bym nie jeździła i ich nie wozila. Tym bardziej mąż??? Wstyd.
Powiedz jemu, ze pora dorosnąć. Zamiast wydawac kasę na imprezki, niech zacznie odkladac na dziecko. Koszt utrzymania dziecka nie jest mały. A ty przestan ich wozić, tym bardziej w nocy jak nieodpowiedzialne osoby wracają do domów pod wplywem alkoholu i nie daj Boze cos by sie stało. Pomysl o sobie i o dziecku.
 
reklama
Szczerze... Taka ekipa to nie ekipa. No wybacz, ale ja bym nie jeździła i ich nie wozila. Tym bardziej mąż??? Wstyd.
Powiedz jemu, ze pora dorosnąć. Zamiast wydawac kasę na imprezki, niech zacznie odkladac na dziecko. Koszt utrzymania dziecka nie jest mały. A ty przestan ich wozić, tym bardziej w nocy jak nieodpowiedzialne osoby wracają do domów pod wplywem alkoholu i nie daj Boze cos by sie stało. Pomysl o sobie i o dziecku.
Calkowicie sie z tym zgadzam. Kto jak kto ale mój mąż w życiu by się na takie coś nie zgodził. Musisz chyba trochę swojego ustawić do pionu, ciąża to może i nie choroba ale stan, w ktorym należy nam się odpoczynek i to raczej bliscy powinni się troszczyć o nas. Może my jesteśmy win ale mój mąż odkąd dowiedział się o ciąży jak gdzieś wychodzimy sam nie pije bo wie ze jak by coś się nie daj boże działo to musi byc gotowy żeby nas zawieść do szpitala, czy do domu.
 
Na pewno jak juz będzie zaawansowana ciąża duży brzuch itp na pewno na taką samowolkę nie pozwolę. Kiedyś jak nie miałam prawa jazdy on wiecznie kierowca siedział na trzeźwo i woził i ja szalałam.wiec teraz ma możliwość korzystać. Wiec trochę go rozumiem, ale na pewno nie będzie tak ciągle.
 
Na pewno jak juz będzie zaawansowana ciąża duży brzuch itp na pewno na taką samowolkę nie pozwolę. Kiedyś jak nie miałam prawa jazdy on wiecznie kierowca siedział na trzeźwo i woził i ja szalałam.wiec teraz ma możliwość korzystać. Wiec trochę go rozumiem, ale na pewno nie będzie tak ciągle.
Brak mi słów. A nie dqj Boże zdarzy ci sie plamic z soboty na niedziele, to co wtedy? Przeciez musisz jechać na IP, to meza pijanego z imprezy wezmiesz jako pasazera?
 
reklama
Do góry