reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Co masz na myśli? Bo mastka to naturalna wydzielina pod napletkiem. Może chodzi Ci o stulejkę?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Az założyłam nowy temat:(od wczoraj ma delikatnie zaczerwieniona wierzchnie siuruna i w trakcie zmiany pieluchy znalazlam w niej taki mlecznego koloru grduk.
 
reklama
Dziękuję wam dziewczyny. Siusiu powiedzmy ze robi normalnie. Robilam mu non stop herbate, dawalam wode zeby sikal jak najwięcej. W poniedzialek zapisze sie do pediatry, bo to mnie tak zestresowalo ze biegalam po domu jak kot z pecherzem. Mam nadzieje ze w ciagu dnia zrobi sobie drzemke żebym mogla pobrac probke moczu:(
 
Dziękuję wam dziewczyny. Siusiu powiedzmy ze robi normalnie. Robilam mu non stop herbate, dawalam wode zeby sikal jak najwięcej. W poniedzialek zapisze sie do pediatry, bo to mnie tak zestresowalo ze biegalam po domu jak kot z pecherzem. Mam nadzieje ze w ciagu dnia zrobi sobie drzemke żebym mogla pobrac probke moczu:(
Będzie dobrze[emoji5] nie denerwuj się [emoji5]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję wam dziewczyny. Siusiu powiedzmy ze robi normalnie. Robilam mu non stop herbate, dawalam wode zeby sikal jak najwięcej. W poniedzialek zapisze sie do pediatry, bo to mnie tak zestresowalo ze biegalam po domu jak kot z pecherzem. Mam nadzieje ze w ciagu dnia zrobi sobie drzemke żebym mogla pobrac probke moczu:(
Spokojnie. Idźcie do lekarza. Czasem tak bywa z siurkami [emoji11]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam jeszcze taki dylemat. W poprzedniej ciąży brałam witaminy falvit mama teraz też chciałam to brać ale położna powiedziała mi żeby lepiej nie brać bo zawiera wit A. I nie wiem co teraz o tym myśleć?

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry