reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Dziewczynki....czy Wasi mężowie/ojcowie dzieci są też tak skrajnie nieodpowiedzialni w opiece nad dziećmi? Mój mąż bardzo kocha naszą Córeczkę, jest świetnym "tatusiem" ale jest mega nieodpowiedzialny, nie przewiduje....nie raz nie mieści mi się w głowie co on wyrabia :confused:

przez to nigdy ale to nigdy nie zostawiłam go samego z małą...no pare razy biegłam do kościoła na 8 rano, bo wiedziałam że w tym momencie Milka jest pojedzona, odbita i śpi...i będzie spała dopóki nie wrócę...
Ja nie mam tego problemu. A nawet mam wrażenie że mój lepiej organizuje zabawy dziecku. Jest w tej kwestii bardziej kreatywny ode mnie. Bez obaw zostają sami w domu.
 
Witam. Mało piszę bo boję się przyzwyczaić do myśli o ciąży po poprzednim poronieniu. W poniedziałek mam pierwszą wizytę i to będzie 5t1d. Jak myślicie będzie widać tylko pęcherzyk czy zarodek również? W poprzedniej ciąży miałam pusty pęcherzyk i chciałabym wiedzieć jak się nastawić do tego usg.
 
Witam. Mało piszę bo boję się przyzwyczaić do myśli o ciąży po poprzednim poronieniu. W poniedziałek mam pierwszą wizytę i to będzie 5t1d. Jak myślicie będzie widać tylko pęcherzyk czy zarodek również? W poprzedniej ciąży miałam pusty pęcherzyk i chciałabym wiedzieć jak się nastawić do tego usg.
No u mnie bylo widac pecherzyk w tym tygodniu. Głowa do góry wszystko musi byc dobrze
 
Wogóle dziewczynki ja ten termin mam na luty jednak przez tą cesarkę, ale pozwolę sobie zostać jednak z Wami.....mogę? :zawstydzona/y:
Słuchaj każda z nas może urodzić w lutym [emoji3] ja też będę miała cesarke. To ty juz masz wyznaczony termin? Lekarze niechętnie chcą robić wcześniej.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki....czy Wasi mężowie/ojcowie dzieci są też tak skrajnie nieodpowiedzialni w opiece nad dziećmi? Mój mąż bardzo kocha naszą Córeczkę, jest świetnym "tatusiem" ale jest mega nieodpowiedzialny, nie przewiduje....nie raz nie mieści mi się w głowie co on wyrabia :confused:

przez to nigdy ale to nigdy nie zostawiłam go samego z małą...no pare razy biegłam do kościoła na 8 rano, bo wiedziałam że w tym momencie Milka jest pojedzona, odbita i śpi...i będzie spała dopóki nie wrócę...
Mój sobie świetnie radzi z dwoma synami. Ale oni są starsi.
Witam. Wcale dzisiaj mi te potwierdzenia nie przyszly. Witam nowe mamusie:) ja dzisiaj pelna strachu.


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam. Mało piszę bo boję się przyzwyczaić do myśli o ciąży po poprzednim poronieniu. W poniedziałek mam pierwszą wizytę i to będzie 5t1d. Jak myślicie będzie widać tylko pęcherzyk czy zarodek również? W poprzedniej ciąży miałam pusty pęcherzyk i chciałabym wiedzieć jak się nastawić do tego usg.
Poczekaj jeszcze tydzień a zobaczysz zarodek i serduszko [emoji173] [emoji5]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam. Mało piszę bo boję się przyzwyczaić do myśli o ciąży po poprzednim poronieniu. W poniedziałek mam pierwszą wizytę i to będzie 5t1d. Jak myślicie będzie widać tylko pęcherzyk czy zarodek również? W poprzedniej ciąży miałam pusty pęcherzyk i chciałabym wiedzieć jak się nastawić do tego usg.
Witam. Serduszko zaczyna bić mniej więcej na przełomie 6-7 tygodnia. Więc ja bym na Twoim miejscu zaczekala tydzień na wizytę :)
 
reklama
Do góry